Andrea Elsnerová a Jiří Plachý

24. března 2009 v 21:20 |  Autogramy

Andrea Elsnerová se narodila 5.2.1977 v Zábřehu na Moravě. Poprvé se objevila ve filmu Řád v roce 1994, díky svému okouzlujícímu zevnějšku a velkému talentu šla Andrea doslava z role do role. Na svém kontě má přes dvacet filmů a seriálů například: Hraběnky, Lakomec, Co chytněš v žitě, Četnické humoresky, Fany nebo film Svatba. Andrea Elsnerová je ve stálém angažmá v Divadle na Vinohradech.


Jiří Plachý se narodil 23.9.1946 v Praze. Syn slavného herce Jířího Plachého( 29.7.1899-2.12.1952). Jíří měl již od mala touhu stát se hercem, již na gymnaziu byl členem dramatického kroužku. Ke zkouškám na DAMU jej pečlivě připravoval rodiný přítel O.Sklenička. Během studií hostoval v Národním divadle a Městskách davadlech pražských. Po ukončení Damu nastoupil do stálého angažmá v Divadle na Vinohradech, kde působí dodnes. Filmová a televizní kamera si Jiřího všimla až v roce 1965 ve filmu Konec velké epochy. Na svém kontě má kolem dvaceti fimů například: Roming, Obsluhoval jsem anglického krále, Všichni dobří rodáci, Hříšní lidé města pražského, Případ se psam nebo film Vlak do stanice Nebe.

Autogram Andrei Elsnerové a Jiřího Plachýho jsem získal 21.3.2009 po představení hry Ideální manžel v Divadle na Vinohradech.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama