Červenec 2009

Balené cukříky

28. července 2009 v 23:19 Články
Mám problém, někdo měl na blogu, že kromě sbírání autogramů je také sběratelem cukříků a já nevím kdo to byl. Mám jich z dovči celkem dost, tak se prosím ozvi.

Mike Farrell

28. července 2009 v 20:09 Autogramy
Mike Farrell celým jménem Michael Josef Farrell se narodil 6.2.1939 v ST. Poulu v Minnesotě - USA.
V padesátých letech byl dva roky u námořnictva, stal se mariňákem, poté začal studovat na univerzitě v Los Angeles a herectví u Jeffa Coreye. Jeho první příležitostí byla role v seriálu Tak jde čas a další role na sebe nenechali dlouho čekat. Nejznámější a největší úspěch mu přinesla role kapitána B.J.Hunnicuta v seriálu M*A*S*H. Po poslední klapce seriálu M*A*S*H založil svou vlastní produkci, z jejíž tvorby vzešel třeba snímek Doktor Flastr s Robiem Williamsem v hlavní roli. Mike Farrell se také věnuje občanským a humanitárním aktivitám a je zástupce ředitele instituce Dohlížení na občanskými právy v Kalifornii a mluvčí organizace Concern - America. Na svém kontě má více jak padesát filmů a seriálů, například: Absolvent, Hlavní podezřelý, To je vražda, napsala, Superman, Zoufalé manželky nebo film Klinika.

Email jsem odesílal 14.5.2009 a dne 28.7.2009 jsem obdržel podepsanou a věnovanou fotografii.
Email: mfocontact@gmail.com

Sébastien Le Dorven

27. července 2009 v 15:25 Autogramy
Sébastien Le Dorven se narodil 6 listopadu 1979 v Rennes ve Francii. Studoval účetnictví a podnikání, ale jeho snem je stát se hercem. Splnit si tento sen je v Rennes však nemožný. Odchází proto do zaměstnání policisty, tato práce mu umožňuje cestovat do Paříže a získat tím kontakt s filmovým prostředím. Poté, co strávil téměř šest let u policie, se rozhodl odejít a vydat se na svou vysněnou dráho herce. Svou První roli získal v seriálu Žádné tajemství mezi námi a v seriálu Pod sluncem. Dále natočil například filmy: Poslední gang, Paul a jeho manželky nebo třeba film Profesionální deformace.

Sébastienu Le Dorvenu jsem posílal email 21.7.2009 a dne 27.7.2009 jsem obdržel podepsanou a věnovanou fotografii.

Kontakt jsem získal od Sisulky

Tom Beck

23. července 2009 v 23:06 Autogramy

Tom Beck narozen 26.2.1978 v Nürnbergu v Německu. Absolvoval hereckou školu na Bavorské divadelní akademii Augusta Everdinga, plynně ovládá anglický a francouský jazyk, věnuje se tanci, umí hrát na čtyři hudební nástroje a šermovat. Své pohybové nadání uplatnil v muzikálu Greasa v divadle Theater St. Gallen nebo v muzikálu Elling v divadle Metropol Theater in Munich. Na svém herecké kontě má doposud více jak třicet filmů, seriálů a inscenací, například: SOKO 5113, Hájovna Falkenau, Pobřežní stráž, Reblaus, Dámy z Parkalle nebo seriál Kobra 11, jež je nyní vysílán u nás na TV Nova. Tom Beck zde stvárňuje roli Bena Jägera, který se stává novým partnerem herce Erdogana Atalay alias Semira Gerkhana.


Dopis pro Toma Becka jsem odesílal 6.7.2009 z Rakouska (byl jsem tam první týden na dovolené) s jednou fotografií a obálkou s mou adresou a německými známkami. Odpověď přišla dne 23.7.2009 má fotografie podepsaná a přiložená fotografie od Toma podepsaná a s věnováním, vše v mé obálce.

Adresa:
Tom Beck
Heppeler Agency
Steinstr. 54
81667 Munich
Germany


Karel Frýd

20. července 2009 v 13:45 Autogramy
Karel Frýd svou popularitu získal vstupem do reality show Big Brother. Po vyřazení ze soutěže však nepromarnil svou příležitost uplatnit se v šoubyznysu a stal se jedním z nejvyhledávanějších českých modelů.

Dopis jsem odesílal 8.6.2009 s jednou fotografií a obálkou s mou adresou, dne 20.7.2009 jsem obdržel podepsanou a věnovanou fotografii.

Adresa:
Karel Frýd
Agatamodels s.r.o.
Uruguayská 178/5
Praha 2 - Vinohrady
120 00

Shirley MacLaine

20. července 2009 v 13:05 Autogramy
Shirley MacLaine rodným jménem Shirley MacLean Beaty se narodila 24.4.1934 v Richmondu v USA. Jako malá snila o kariéře baletky a proto začala navštěvovat Washington School of Ballet. Kariéru baletky však z vlastní vůle zanechává, odmaturuje na Arlington's Jefferson Middle School a začíná studovat na Washington-Lee High School. Před začátkem posledního roku na vysoké škole se rozhodla zkusit štěstí na Broadwayi, očekávaná úspěch se však nedostavil. Po úspěšném ukončení vysoké školy znovu odešla na Brodway, kde nahradila Carol Hanney v muzikálu Hra o pyžama. Zde si jí všiml jeden z hollywoodských producentů a nabídl jí dlouholetou spolupráci. Její první role byla ve filmu Alfreda Hitchcocka Potíže s Harrym z roku 1955. Za roli v adaptaci románu J.Jonese Some Came Running, kde hrála spolu s Frankem Sinatrou získává nominaci na Oscara a Zlatý Glóbus. Nominována na Oscara je mnohokrát, ale až v roce 1983 za roli ovdovělé Aurory Greenway v melodramatu Cena za něžnost se konečně dočkává svého prvního Oscara. Shirley je několika násobná držitelka ceny Zlatý Glóbus, ceny Bafta, Volpiho poháru, Stříbrného medvěda, Donatellova Davida, v roce 1999 byla v Berlíně oceněna za celoživotní dílo Zlatým medvědem. Doposud natočila více jak osmdesát filmů, inscenací a seriálů, například: Ovčák, Kankán, Dětská hodinka, Dva na houpačce, Sladká Irma, Nový začátek, Čekání na světlo, Johanka z Arku, Moje krásná čarodějka nebo Tajemství prstenu. Shirley MecLaine vydala i několik úspěšných knih, je známá také jako vyznavačka různých orientálních náboženství, jasnovidka nebo odbornice okultismu a převtělování.

Shierly MacLaine jsem posílal email 14.5.2009 a dne 20.7.2009 jsem obdržel podepsanou a věnovanou fotografii s dopisem.

Email: info@shirleymaclaine.com

Petr Vágner

20. července 2009 v 10:49 Autogramy
Petr Vágner se narodil 1.9.1977 v Bílovci okres Nový Jíčín. Vystudoval Vyšší odbornou školu
hereckou v Praze a Střední odbornou školu polygrafickou v Praze. Od roku 1998 se plně věnuje své herecké kariéře, uplatnění nachází i v modelingu, v dabingu a je vyhledávaným moderátorem. Na prknech která znamenají svět účinkoval v bezpočet her, v Národním divadle - Hamlet, Maryša, Divadlo na Vinohradech - Dáma od Maxima, Divadlo Metro- Oskar, Monsieur Amédée, Stavovské divadlo - Mnoho povyku pro nic, Komedie omylů, Večer tříkrálový aneb cokoliv chcete a v Divadle Radka Brzobohatého - Klec bláznů, Vyhazovač, Lev v zimě, Tančírna nebo ve hře Jestli řekneš, kolik mi je, zabiju tě!, kde působí dodnes. Jako moderátor si prošel televizními stanicemi Óčko, Nova, Prima, ČT a jiné, z rozhlasových stanic působil v Evropě 2, Rádio City a v rádiu Frekvence 1 je doposud v pořadu Víkendové ráno Frekvence 1 v čase od 6.00 do 11.00 hod. Na svém hereckém kontě má přes osm filmů a seriálů, například: Johanka z Arku, Duna, Hartova válka, Experti, Prachy dělaj člověka, Veni, vidi, vici nebo v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Dopis Petru Vágnerovi jsem odesílal 27.6.09 s jednou fotografií a obálkou s mou adresou , dne 7.7.09 jsem obdržel fotografii podepsanou a věnovanou a krásný dopis.

Adresa:
Petr Vágner
Frekvence 1
Wenzigova 4
120 00 Praha 2

Jan Dolanský

20. července 2009 v 9:41 Autogramy
Jan Dolanský se narodil 14.2.1978 v Hradci Králové. Ve svých čtrnácti letech odešel do Prahy kde byl přijat na pražskou Státní konzervatoř, obor hudebně dramatický, kterou ukončil v roce 1997. Již během studií hostoval v divadle Komedie, kde po absolutoriu i trvale působil až do roku 2002 kdy byl původní soubor rozpuštěn. Poté spolupracoval z Divadlem na Vinohradech a ve svých 24 letech se stal členem činohry Národního divadla, kde působí dodnes. Doposud natočil přes třicet filmů, inscenací a seriálů, například: Hospoda, Perníková věž, Královský slib, Lakomec, Čert ví proč, Sametoví vrazi, Bazén, Nejkrásnější hádanka, Děti noci, Bathory nebo ve filmu Líbáš jako Bůch.

Dopis pro Jana Dolanského jsem posílal 23.6.2009 spolu s jednou fotografií a obálkou s mou adresou a dne 9.7.2009 jsem obdržel podepsanou a věnovanou fotografii.


Adresa:
Jan Dolanský
Národní Divadlo
Ostrovní 1
112 30 Praha 1

Kateřina Kristelová

19. července 2009 v 17:25 Autogramy
Kateřina Kristelová pochází z Tábora, ale žije v Praze. Vystudovala základní jazykovou školu Omská
se zaměřením na angličtin, poté byla přijata na všeobecné gymnázium, které úspěšně absolvovala. Nyní studuje na vysoké škole Jana Amose Komenského obor sociální a masové komunikace. Svou kariéru odstartovala již ve svých šesti letech v Dismanově rozhlasovém dětském souboru. Její hlas se objevil v řadě her Českého rozhlasu a v dabingu. Po ukončení gymnázia pracovala čtyři roky pro regionální vysílání TV Prima jako reportérka, od režiséra Vladimíra Forsta dostává svou velkou příležitost v nově vznikajícím projektu TV Prima na moderování hitparády Hit a poté T-music, kde působí až do roku 2005. Od roku 2006 působí v TV Óčko v pořadech M-fashion a Space Night inn, který je vysílán dodnes a patří k nejsledovanějším pořadům. Kateřinu Kristelovou jste také mohli spatřit jako moderátorku Eurosongu, Souboj Hitů nebo Miss Europa and World Junior a další .....


Kateřině Kristelové jsem posílal email 14.5.2009 a dne 15.7.2009 jsem obdržel autogram s věnováním.

Email: info@katerina-kristelova.cz

Dovolená

3. července 2009 v 20:30 Články
Zítra odjíždím na dovču a doufám, že nebude pršet a konečně se počasí umoudří. Nebudu tu tak čtrnáct dní a jelikož nikdo z rodiny s mým blogem pracovat nechce tak další články budou až po mém návratu, snad nějaké budou:)