Srpen 2009

Magda Malá

30. srpna 2009 v 13:10 Autogramy


Magda Malá se narodila 14. července 1967 v Chebu. Zpěv milovala již od mala, osm let chodila do dětského pěveckého sboru. Vystudovala Státní konzervatoř, obor pop - jazz. Své studium úspěšně zakončila absolventským koncertem. Pěveckou kariálu odstartovala ve skupině Allegro, hostovala v programu Heleny Vondráčkové a následně koncertovala se skupinou Precedens. První muzikálová role Magdy Malé byla Eponina v Bídnících - Les Misérables, o rok později stvárnila Clarissu v muzikálu 451 Fahrenheita, pět let pak hrála v našem nejúspěšnějším muzikálu všech dob Drákula, kde stvárnila roli zamilované Lorrainne nebo žárlivé Větrné Nymfy. Dále působila v muzikále Kráska a Zvíře a nazpívala roli kouzelné mořské Víly pro pohádkový balet Malá mořská víla. V roce 2004 přijímá nabídku hrát v dalším muzikálu Miss Saigon, kde ztvárňuje vietnamskou dívku Kim. V současné době jí můžeme spatřil v nově uvedeném muzikálu Bídníci - Les Misérables. Na svém kontě má několik alb, například: Já doufám Dál.. nebo duety s Petrem Dopitou Tak to chtěl Bůch. Více informací o Magdě Malé se dozvíte na jejích internetových stránkách www.magdamala.cz

Magdě Malé jsem posílal email 24.5.2009 a dne 28.8.2009 jsem obdržel dvě fotografie podepsané a jednu i s věnováním.


Gabriela Vránová

27. srpna 2009 v 11:38 Autogramy
Gabriela Vránová se narodila 27.7.1939 v Novém Městě nad Vahom. Herectví vystudovala na brněnské JAMU v roce 1960 a odešla do Ostravy do Moravskosleského národního divadla, kde prožila dvě sezóny. Již v Ostravě přišly první nabídky na účinkování v televizi, filmu a rozhlase. Z Moravskosleského národního divadla odešla do stálého angažmá Divadla na Vinohradech v Praze. Tomuto divadlu zůstala věrná celý svůj život, ztvárnila zde řadu nezapomenutelných rolí. Působila zde více jak čtyřicet sezón. Gabriela Vránová patří k našim nejvýznamnějším herečkám především díky svému smyslu pro charakterní a dramatické herectví. Celý život se také věnuje recitaci, a tak se bez nadsázky dá nazvat královnou české poezie. V rozhlase a v dalších zvukových médiích (Supraphon, Audiostory...) natočila celou řadu pohádek, rozhlasových her, večerníčků. Přečetla stovky veršů, tisíce stránek četby na pokračování - Bílé noci, Čarovné prstýnky, Polní žínka Evelýnka, Štuclinka a Zachumlánek, Co život dal a vzal... Spolupracuje s významnými umělci - výtvarníky, hudebníky, spisovateli atd. Získala prestižní cenu Prix Bohemia za herecký rozhlasový výkon a Křišťálovou růži - nejvyšší ocenění v oblasti uměleckého přednesu. Neopomenutelná je i její práce v dabingu, kde "spolupracovala" s takovými hvězdami, jakými byly a jsou: M. Monroe, C. Deneuve, L. Taylor, J.Moraue. Po svém otci podědila i talent spisovatelský. Uveřejnila desítky fejetonů, které se poté staly základem pro její knihu Magnetický vítr, která dosáhla už druhého vydání. Již skoro tři desítky let učí na Pražské konzervatoři. Mezi její první žáky patří například Vladimír Dlouhý či Zlata Adamovská.
Je také držitelkou ocenění Jaroslova Průchy, Medaile Karla Čapka 1994, Cena Karla Čapka na Slovensku 1996, Cena Čs.rozhlasu. Je členkou různých společenských spolků, například: Členka Herecké asociace, Členka Umělecké besedy, Čestná členka Asociace starožitníků, Společnost bratří Čapků nebo Společnost TGM - Hodonín. Gabriela Vránová také velice úzce spolupracuje s charitativními organizacemi Modrý klíč, Múzy dětem a Nadace G. Broma. Hrála ve více jak padesáti filmech, inscenacích a seriálech, například: Hledá se táta!, Sňatky z rozumu, Pohádky z tisíce a jedné noci, F.L.Věk, Chalupáři, Tetinka, Jak vytrhnout verlibě stoličku, Hop a je tu lidoop, Jak dostat tatínka do polepšovny, My všichni školou povinní, Poutníci, Tři životy nebo televizní film Oběti: Karambol.
Více se o paní Gabriele Vránové dozvíte na jejích internetových stránkách: www.gabrielavranova.com/Gabi/ , ze kterých je čerpáno v tomto článku.

Dopis paní Gabriele Vránové jsem odesílal 8.6.2009 s dvěma fotografiemi a ofrankovanou obálkou s mou adresou. Dne 27.8.2009 jsem obdržel pět fotografií, čtyri podepsané a věnované a jednu osobní, tři známky s fotkou paní Vránové a krásný dopis.

Adresa:
Paní
Gabriela Vránová
Švandovo divadlo na Smíchově
Scéna hl. m. Prahy
Štefánikova 57
150 00 Praha 5


Lucie Bílá

25. srpna 2009 v 20:47 Autogramy
Lucie Bílá, vlastním jménem Hana Zaňáková se narodila 7.4.1966 v Otvovicích. Je vyučená dámskou
krejčovou, ale naštěstí se tomuto, byť krásnému řemeslu nevěnovala. První zkušeností v hudební branži byly pro Lucku skupiny Rock-Automat a Arakain. Hudební kariéru začínala pod vedením producenta Petra Hanniga s hitem Neposlušné tenisky, který si ji všiml v 80. letech. Odchodem od Hanniga se seznamuje s Ondřejem Soukupem a jeho ženou Gábinou Osvaldovou, se kterými vydává v roce 1992 velice úspěšné album Missariel a připravuje se na roli v prvním muzikálu uvedeným na české scéně Les Misérables - Bídníci. Velice rychle se prosazuje na hudební scéně, díky svému fenomenálnímu hlasovému fondu. V roce 1993 přijímá nabídku do muzikálu Zahrada rajských potěšení, o rok později stvárňuje roli Lorraine v muzikálu Drákula a v roce 1996 hraje Ágnes v muzikálu Krysař. V roce 2000 přichází divadlo Ta Fantastika s novým muzikálem Johanka z Arku. Tento muzikál napsali Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová Lucii přímo na tělo, v té době již tvořily nerozlučný a harmonický tým. Za roli Johanky získává Cenu Thálie 2000 v oboru opereta, muzikál. Na svém kontě má již čtyři solová alba, již zmiňované album Missariel(1992), Lucie Bílá(1994), Hvězdy jako hvězdy(1998) a Úplně nahá(1999). Za svůj největší dosavadní úspěch Lucie považuje svá dvě vystoupení na hudebním festivalu Pražské jaro 98, podařilo se jí to jako první popové zpěvačce v historii. Vystupuje v nejrůznějších pořadech : Manéž Bolka Polívky, Bolkoviny, Banánové rybičky, Tyjátr, Horoskopičiny, Všeci sú za dverami, Promulle, silvestrovské televizní estrády, má svůj vlastní pořad Lucie na Bílo, je pravidelným hostem pořadu Miss České Republiky, moderuje Miss desetiletí nebo poředávání Cen hudební akademie 99. Lucie se stala fenoménem a apsolutně nejlepší českou spěvačkou, je jedenáctinásobnou zlatou českou slavicí za rok 1996-2004 a 2007-2008 a dvakrát stříbrnou v roce 2005-2006, je držitelkou cen Grammy(1992, 1992, 1993, 1994) , cen Hudební akademie(1996, 1997, 1998) , Týtý(1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2006, 2007) a absolutní vítěz Týtý(1997, 1998) , Thálie 2000 a řada dalších anket v médiích o nej zpěvačku a osobnost. I nadále zpívá v muzikálech, v roce 2003 Excaliber a Romeo a Julie, v roce 2005 Elixír života a Láska je láska a v roce 2008 Němcová! a nádherná Carmen, za kterou byla nominována na cenu Thálie 2008 . Natočila další dvě solová alba Jampadampa(2003) a Woman(2007), vydává bes of Láska je láska(2204) a Platinum collection(2007), záznam s koncertů Koncert(2006) a Lucerna(2008), napsala dvě autobiografické knížky Teď už to vím a Jen krátká návštěva potěší(2007). Oběvila se i ve filmu, napřiklad: Čas dluhů, Princezna ze mlejna, Fontána pro Zuzanu II, Král Ubu, v novém filmu Marie Poledňákové Líbáš jako bůh a v autobiografickém filmu Život je zebra. Lucku můžete spatřit v divadle Ta Fantastika v muzikálech Excaliber, Elixír života, Láska je láska a Němcová! a v Hudebním Divadle Karlín v muzikálu Carmen.

Lucie Bílá je již řadu let naší absolutně nejpopulárnější zpěvačkou se širokým spektrem svého zaměření.

Dopis Lucii Bílé jsem odesílal 11.3.2009 se třemi fotografiemi a ofrankovanou obálkou. Dne 25.8.2009 jsem obdržel všechny fotografie podepsané a přidanou jednu fotografii od Lucky, vše přišlo v mé obálce.

Adresa:
Luci Bílá
Divadlo Ta Fantastika
Karlova 8, Staré město
110 01 Praha1


Josef Vágner

18. srpna 2009 v 22:15 Autogramy
Josef Vágner se narodil v Praze 17.7.1990. Již od mala projevoval velké nadání pro hudbu. Již od
svých pěti let chodil do souboru a hrát na klavír. V osmy letech přešel na sólový zpěv na Státní konzervatoř V Praze k profesorce Lídě Nopové, která jej doporučila na roli malého Artura v muzikálu Monte Cristo. Později prošel náročným konkurzem na roli Gavroche v muzikálu Bídníci. Dále má za sebou účinkování v muzikálech Miss Saigo, Kleopatra, Jack Rozparovač a nyní stvárňuje postavu Stevena v obnoveném muzikálu Drácula. Spolupracuje s divadlem Semafor, kde vystupoval například ve hře Pokušení svatého Antonína. Za sebou má i práci z dabingem: Tarzan, Lví král, Petr pan, Medvídek Pů a Kniha džunglí 2. Velice aktivně se věnuje charitativním akcí, zúčastnil se akcí Paraple nebo Stonožka. V roce 2007 se stal Objevem roku v Českém Slavíkovy. Studuje gymnázium English College a mezi jeho hobby patří: power-kiting, lyžování, snowboarding, bruslení, tenis a horolezectví. Více o Josefu Vágnerovy se dozvíte na stránkách www.josefvagner.cz .

Email Josefovi Vágnerovi jsem odesílal 9.8.2009 a dne 18.9.2009 jsem obdržel podepsanou a věnovanou fotografii :)


Naomie Harris

17. srpna 2009 v 15:59 Autogramy
Naomie Harris celým jménem Naomie Melanie Harris se narodila 6.9.1976 v Londýně ve Velké Británii. Kořeny této krásky jsou, ale z Jamajky, odkud se přestěhovala její matka. Vystudovala politologii na Cambridgi a posléze herectví v divadelní škole Bristol Old Vic. Prošla mnohými castingy, v 90let se převážně objevovala v nejrůznějších seriálech. Stěžejní role byla postava Seleny v sci-fi hororu 28 Dní poté, kterou se dostala do podvědomí diváků. Pak následoval film Když se setmí, zde si zahrála se Salmou Hayek a Piercem Brosnanem. V roce 2006 stvárňuje roli Tiu Dalmu ve vele úspěšném filmovém pokračování Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže a o rok později ve třetím pokračování Piráti z Karibiku - Na konci světa. Doposud natočila více jak dvacet filmů.

Dopis pro Naomii Harris jsem odesílal 25.3.2009 s dvěma fotografiemi, obálkou s mou adresou a jednou mezinárodní odpovědkou. Dne 17.8.2009 jsem ve své obálce obdržel obě fotografie podepsané a věnované.

Adresa:
Naomie Harris
ARG
4 Great Portland Street
London W1W 8PA
UK

Dana Morávková a Daniel Bambas

17. srpna 2009 v 11:45 Autogramy
Dana Morávková se narodila 29.7.1971 v Písku. Pražskou DAMU absolvovala v letech 1989 až 1993 a vletech 1993 až 1998 choreografii na HAMU. Již během studií na HAMU hostovala v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. Od roku 1997 se víznamě začala podílet s jinými choreografy na některých pohybových projektech. Podílela se například na nastudování opery Rusalka, divadelních her Popelka, Čert a Káča, Labutí jezero nebo choreografii k filmům Andělská tvář nebo Z pekla štěstí, v obou filmech si též i zahrála. Do širšího podvědomí diváků se dostala moderováním pořadu Snídaně s Novou na stejnojmenné televizi, kde působila až do roku 1998, kdy přešla do konkurenční televize Prima. Zde až do roku 2006 moderovala pořad Prima jízda. Od roku 2004 začala hrát v nekončícím seriálu TV Prima Rodinná pouta a v jeho pokračování Velmi křehké vstahy, zde působila až do roku 2009. Nyní jí můžete opět spatřit na TV Nova v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Na svém hereckém kontě má přes třicet televizních a filmových rolí, například: Princezna Husopaska, Král a zloděj, Don Gio, Jezerní královna, Kameňák I a II nebo ve filmu Líbáš jako Bůh.

Daniel Bambas se narodil 31.3.1980 v Uherském Hradišti. Vyrůstal v herecké rodině a tak jeho životní kroky byli víc
než jasné. Absolvoval jazykové gymnázium, roční stáž v Rakousku a poté absolvoval DAMU. Hostoval v divadle pod Palmovkou a v divadle Bez zábradlí. Nyní je ve stálém angažmá v divadle Na Vinohradech, zde jej můžete spatřit například v muzikálu Donaha. Věnuje se také dabinku, na svém hereckém má například filmy a seriály: Bolero, Velmi křehké vstahy nebo Svatba na bitevním poli.

Oba autogramy jsem zakoupil.

David Huf

16. srpna 2009 v 2:19 Autogramy
David Huf se narodil v roce 1972 v Opavě. Celý život se aktivně věnuje sportu, obzvláště sportovnímu a komerčnímu aerobiku, je poradcem zdravého životního stylu, osobní trenér a instruktor skupinových forem aerobního cvičení. Věnuje se rozvoji své společnosti 4fitness consulting s.r.o. Je instruktorem aerobiku s mezinárodními licencemi SAFE, IFAA, FISAF, propagátorem a prvním zakládajícím instruktorem populárního Kick box Aerobiku a Fit Capoeiry v ČR a další. Více se můžete dozvědět na jeho internetových stránkách www.davidhuf.cz
Autogram jsem získal na koncertě Madonny 13.9.2009

Madonna

14. srpna 2009 v 21:33 Články
Ahoj, včera 13.8.2009 jsem byl v Praze na koncertě KRÁLOVNY POPU MADONNY. A ani já a má sestra, švagr a synovec jsme se nevyhnuly davovému šílenství:-) a vydali jsme se na tuto akci roku 2009.
Samotný koncert byl naprosto fantastický, Madonna potvrdila, že si právem zaslouží tytul Královna POPU. Show kterou předvedla je nezapomunetulná, bez jediné chybičky a naprosto pečlivě připravená. Na pódiu se objevila sice s půlhodinovým spožděním, zato ve velkém stylu. Nechyběl nablýskaný Rolls-Royce, spousta tanečníků, nejrůznější sportovní a taneční kreace. Zazněly velké hity v novém kabátě a Madonna vzdala poctu Michaelovi Jacksonovi. Celý Chodov patřil královně popu a právem.
Jediným s klamáním a vadou na celé atmosféře byla naprosto podceněná příprava pořádající agentury. Byly otevřeny pouze dva vchody do prostor amfiteátru a tím vzniklo zbytečné čekání tisíce lidí mačkajících se před vchodem. Člověk si velice rychle přestal připadat jakkoli důstojně, připomínalo to spíš houf netrpělivých ovcí čekajících na vpuštění na pastvu. Velice líto mě přišlo tří, byť velice urostlých, pořadatelů vhozených několika tisícům lidí na pospas. Celkem vtipné byly kontroly bezpečnosti a přísná opatření při vstupu do areálu. Kdo by chtěl někomu ublížit nic si sebou nosit nemusel, po celém areálu se po zemi volně povalovaly kameny.
Zde je několik fotek pořízené z koncertu KRÁLOVNY POPU :)Daniela Kolářová a Michaela Dolinová

3. srpna 2009 v 22:51 | T.N.R |  Autogramy
Daniela Kolářová
Daniela Kolářová se narodila 21.9.1946 v Chebu. Poprvé se objevila před kamerou ve svích dvaceti letech v televizním snímku Konec velké epochy z roku 1967 a o rok později stvárnila hlavní úlohu ve filmu Soukromá vichřice podle Páralova románu. V roce 1968 se objevuje v seriálu Sňatky z rozumu, vtom samém roce úspěšně absolvovala pražskou DAMU a stává se členkou divadla S.K. Neumanna. V divadle S.K. Neumanna účinkuje až do roku 1971, kdy odchází do stálého angažmá divadla na Vinohradech, zde působí do dnes. S Jaromírem Hanzlíkem se poprvé setkává při natáčení filmu Slasti otce vlasti. Většího zájmu široké veřejnosti získává rolí Kateřiny v již kultovním seriálu Taková normální rodinka, kde je jejím partnerem znovu Jaromír Hanzlík. Jejich filmové partnerství setrvává i nadále ve filmech Noc na Karlštejně a Léto s kovbojem. Je velice vyhledávanou také v dabingu a pro Český Rozhlas namluvila vice jak osmdesát inscenací. Paní Kolářová doposud natočila více jak osmdesát filmů, seriálů a inscenací, spatřit jste ji mohli například: Svatby pana Voka, Falstaff, Žena za pultem, Kulový blesk, Lucie postrach ulice, Pytláci, My všichni školou povinní, Paní Liška, Obecná škola, Tmavomodrý svět, Ulice nebo ve filmu Vratné lahve.

Michaela Dolinová se narodila 16.3.1964 v Třenci. Absolvovala Pražskou konzervatoř a po jeho absolvování nastoupila do Kladenského divadle, kde měla repertoár složený z klasických rolí. Zároveň hostovala v Divadle
SMichaela Dolinováemafor a ve skupině Josefa Dvořáka. Z počátku hostovala i v Hudebním divadle Karlín, kde byla od roku 1993 ve stálém angažmá a stvárnila bezpočet muzikálových rolí. Do širšího podvědomí diváku se dostala moderováním počasí a poté moderováním snídaně s Novou. Na svém hereckém kontě má doposud deset filmových, televizních a seriálových rolí, například: Zahrada dětí, Jak básníci přicházejí o iluze, Agáta nebo seriál Ulice a Ordinace v růžové zahradě.

Tyto krásné autogramy jsem získal výměnou od Janinky , moc děkuji:)

Autogramy

2. srpna 2009 v 21:58 Články
Pozor dne 29.7.2009 byla zahájena DRAŽBA AUTOGRAMŮ A DÁRKŮ OD SLAVNÝCH OSOBNOSTÍ na internetové adrese www.kup-si-propisku.blog.cz . Vydražit si tak můžete třeba autogram s dárkem a propiskou které poslaly skupina Holki, Mig 21, Michal Hrůza, Jovanka Skrčeská a Pepa Vojtek, Filip Tomsa, Simona Postlerová, Magda Vašáryová, Petr Vágner, Helena Vondráčková, Hana Maciuchová, Jana Boušková, Václav Vydra a spoustu dalších českých hvězd. Výtěžek z této akce půjde na vybavení dětského oddělení nemocnice v Prostějově. Tento projekt pořádá Agentura Seja . Bližší informace najdete na adrese www.kup-si-propisku.blog.cz