Listopad 2009

Jiří Mádl

24. listopadu 2009 v 13:02 | T.N.R |  Autogramy
Jiří Mádl
Jiří Mádl se narodil 23.10.1986 v Českých Budějovicích. Studoval Biskupské gymnázium v Českých Budějovicích, velice intenzivně se věnoval hokeji a několikrát si také zahrál na divadelních prknech. Svůj první filmový počin před kamerou měl v desetiminutovém snímku Fronta z roku 2003. Po úspěšném absolvování konkurzu na film Snowboarďáci se Jirkovi otevřela brána do světa filmu. Po velkém úspěchu Snowboarďáků si zahrál v jeho volném pokračování Rafťáci, dále následovali filmy jako Jak se krotí krokodýli, Ro(c)k podvraťáků, Gympl, Taková normální rodinka, Peklo s princeznou, Děti noci, Bathory nebo novinkový film Jak ulovit miliardáře. Dále se věnuje psaní scénářů, her a skládání písniček.

Jiřímu Mádlovi jsem posílal dopis se dvěma fotografiemi a ofrankovanou obálkou 15.10.2009. Dne 24.11.2009 jsem obdržel obě fotografie podepsané a přidanou fotografii s věnováním.

Jiří Mádl
Jiří Mádl

Jarušky autogramy II

23. listopadu 2009 v 23:17 Autogramy
Tady je další sorta úžasných autogramů patřící Jarušce. Mám nutkání jí vracet každej pátej autogram:).


Alex Feldman

18. listopadu 2009 v 19:19 | T.N.R |  Autogramy
Alex Feldman se narodil 19. října 1979 v Kyjevě na Ukrajině, ale vyrůstal v New Yorku a New Jersey, nyní žije v LA a New Yorku. Vidět jste jej mohli ve filmech a seriálech: Sběratel, Dostal, Bridget, Odložené případy, CSI: Miami nebo Všem na očích. Alex Feldman je také producentem a režisérem.

Email jsem Alexovi Feldmanovi posílal 14.5.2009 a dne 18.11.2009 jsem obdržel podepsanou a z druhé strany věnovanou fotografii:)

Alex Feldman
Alex Feldman

Byron Thames

18. listopadu 2009 v 18:53 | T.N.R |  Autogramy
Byron Thames se narodil 23. dubna 1969 ve městě Jackson v Mississippi. Krátce po narození se přestěhovali do New Orleans v Louisianě a v jeho osmi letech do Hollywoodu, kde odstartoval svou hereckou kariéru. Objevil se v seriálu Otec Murphy, Chips, 21 Jump Street, ve filmu Johnny Dangerously, Sedm minut v nebi nebo Don s Plum. Byron Thames se také věnuje hudbě.

Byronovi Thamesovi jsem posílal email 3.9.2009. Dne 18.11.2009 jsem obdržel podepsanou a věnovanou fotografii.

Byron Thames

Jitka Molavcová

15. listopadu 2009 v 22:45 | T.N.R |  Autogramy
Jitka Molavcová
Jitka Molavcová

Paní Jitka Molavcová se narodila 17.3.1950 v Praze. Vystudovala střední
Jitka Molavcová
průmyslovou školu grafickou, ale její život se po soutěži Talent 1970 ubíral naprosto jiným směrem. Zde zapůsobila písní Lásko má od Hany Hegerové a soutěž vyhrála. Ve stejném roce se zúčasnila konkurzu do divadla Semafor, kde získala své angažmá a působí zde dodnes. Výjimečný talent uplatňuje i ve filmu a televizi. Od osmdesátých let spolupracuje na pořadech pro děti: Malý televizní kabaret, Studio Kamarád nebo Kosmická čarodějnice. Svůj hlas propůjčuje příhodám o Kátě a Škubánkovi. Osudovou životní rolí se pro paní Molavcovou stává divadelní postava Žofie Melicharové, která je hospodyní stárnoucího kabaretiéra Jonáše. Hra měla premiéru 5.3.1985 a výstupy této dvojice patří na repertoár divadla Semafor dodnes. V 90. letech vystupuje i v Hudebním divadle v Karlíně v legendárním muzikálu Hello, Dolly!. Natočila několik alb, je autorkou pohádkových knížek a velice dobře hraje na kytaru, saxofon, ukulele a další hudební nástroje. Hrála například ve filmech a seriálech: Skřivánci na niti, Prázdniny pro psa, Taneček přes dvě pekla, Návštěvníci, Jojo, Koloběžka první, O chytrém Honzovi aneb Jak se Honza stal králem, Jonáš a Melicharová, Kdo hledá, najde, Soukromé pasti, O bílé paní a v dalších více jak šedesáti snímcích.

Paní Jitce Molavcové jsem psal 3.11.2009 a dne 13.11.2009 jsem obdržel obě mé fotografie podepsané, věnované a dvě další fotky od paní Molavcové, taktéž s věnováním.

Adresa:
Jitka Molavcová
Paní
Jitka Molavcová
Divadlo SE.MA.FOR
Dejvická 27
160 00 Praha 6

Kenneth Branagh

9. listopadu 2009 v 21:44 | T.N.R |  Autogramy
Kenneth Branagh se narodil 10.12.1960 v Belfast Severní Irsko - Velká Británie. Již jako malý psal verše a miloval Shakespeara, který ovlivnil jeho směr a kroky pro jeho budoucnost. Studoval na Royal Academy of Dramatic Art, studia na této škole si hradil z honorářů za účinkování v TV seriálech. Pozornost na sebe strhl absolventskou rolí Hamleta v roce 1981. Své působení v televizi ještě vice umocnil a zároveň působil na různých divadelních scénách, například Upstream Theatre nebo Greenwich Theatre. Stal se členem Royal Shakespeare Company ve Stratfordu a v roce 1984 slavil velký úspěch v titulní roli Jindřicha V. od svého milovaného Shakespeara. O rok později zakládá svůj vlastní divadelní soubor Renaissance Theatre Company. Zde zinscenoval nejen některé Shakespearovy hry, ale i své vlastní, a to jak herec, tak i z postu režiséra. V roce 1989 si Jindřicha V. zahrál ve filmovém zpracování a sklízí obrovský úspěch, získává cenu BAFTA, dvě ceny Felixe 1990 za herecký výkon a režii a dvě nominace na Oscara 1989. V roce 1993 získal cenu Michaela Balcona (BAFTA) za vynikající přínos pro britský film. Doposud natočil více jak devadesát filmů z postu herce, scénáristy, producenta, režiséra a skladatele. Například: Petrovi přátelé, Zvíře v nás, Ohnivé vozy, Othello, Hamlet, Eldorádo, Harry Potter a Tajemná komnata, Kouzelná flétna nebo Valkýra.

Dopis Kennethu Branaghovi jsem posílal 6.6.2009 s jednou fotografií a mezinárodní odpovědkou. Dne 9.11.2009 jsem obdržel ve své obálce podepsanou a věnovanou fotografii.
Kenneth BranaghAdresa:
Kenneth Branagh
c/o Fishmonger Films
Studios Road
Shepperton
Middlesex
TW 17 0QS
UK

Jean Paul Belmondo

9. listopadu 2009 v 20:38 | T.N.R |  Autogramy
Jean Paul Belmondo se narodil 9.4.1933 v Neuilly - sur - Seine ve Francii. Od mládí tíhl nejen k
Jean Paul Belmondo
herectví, ale i sportům, velice vynikal v boxu, kterému se chtěl věnovat profesionálně. Během studií však získával své první zkušenosti s divadlem, a tak bylo o jeho další budoucnosti rozhodnuto. Prochází nejrůznějšími divadly Francie a již během roku 1956 se objevoval v menších filmových rolích, setkal se s velikány tehdejšího francouské filmu jako byli Romy Schneider nebo Alain Delon. V polovině let šedesátých se stává sám velkou hvězdou nové vlny francouského filmu. Natáčí již nesmrtelné filmy jako Cartouche, Muž z Ria nebo Muž z Hongkongu. Lásku k divadlu neztratil a na prkna, která znamenají svět, se stále vrací. V roce 2001 postihla Jeana Paula Belmonda mozková příhoda, ze které se však vzpamatoval, ale k filmu ani divadlu se vracet již nechtěl. Na svém kontě má přes sedmdesát filmů, například: Na dva západy, Velký šéf, Zvíře, Eso es, Veselé Velikonoce nebo Amazonka.

Dopis jsem Jeanu Paulovi Belmondovi posílal 8.10.2009 se dvěma fotografiemi, obálkou s mou adresou a mezinárodní odpovědkou. Dne 9.11.2009 jsem ve své obálce obdržel obě fotografie podepsané a věnované a fotografii přidanou Jeanem a také věnovanou.

Adresa:
Jean Paul Belmondo
9 Rue Gassendy
75014 Paris
France
Jean Paul Belmondo
Jean Paul Belmondo

Reklamy

5. listopadu 2009 v 16:03 Vzkazy, dotazy a reklamy
Zde máte prostor pro vaše reklamy.

Jarušky autogramy

4. listopadu 2009 v 21:19 | T.N.R |  Autogramy
Tyto krásné autogramy patří mé kamarádce Jarušce a musím se přiznat, že nejeden bych jí moc rád zkonfiskoval:). Další skvosty přidám později.
Kamil Střihavka
Kamil Střihavka
Věra Galatíková
Ilona Svobodová
Lenka Kařínková
Lukáš Vaculík
Pavel Vítek

Matt Knudsen

2. listopadu 2009 v 15:16 | T.N.R |  Autogramy
Matt Knudsen se narodil 10. března 1957 v Honolulu na Hawaji, ale vyrostl na středozápadě
Matt Knudsen
Spojených států. Vystudoval střední školu v jižní Kalifornii a nastoupil na vysokou školu, kde po prvním semestru odešel na loďstvo jako obchodník. V této profesi vydržel pět let a za tuto dobu navštívil přístavy ve Střední Americe, Dálném vychodě a Evropě. Poté se přestěhoval do Los Angeles a zde započal stavět základy své herecké kariéry. Z počátku vystupoval třeba v Comedy Club nebo Boston Comedy Club. Postupem času svůj talent uplatnil například ve filmu Zpravodajství, v seriálech Sedmé nebe, Velká láska nebo Malcolm v nesnázích.

Email Mattu Knudsenovi jsem posílal 5.9.2009 a dne 2.11.2009 jsem obdržel podepsanou fotografii s věnováním.