Květen 2010

Jan Kraus

16. května 2010 v 12:07 | T.N.R |  Autogramy
Jan Kraus se narodil 15.8.1953 v Praze. Již od dětství se věnoval herectví, uspěl v několika konkurzech a
Jan Kraus
 od konce 60.let se pravidelně objevoval v menších roličkách. Po absolvování gymnázia se rozhodl pokračovat v herecké kariéře. Přestože si jej vybírali významní čeští režiséři a zahrál si ve velice úspěšných snímcích, role které dostává jsou menší, ale pro film nepostradatelnými. Až v roce 2002 dostává velký prostor ve filmu Musím tě svést, kde si zahrál po boku své životní partnerky Ivany Chílkové. V současné době se více věnuje televizní tvorbě a svému velice úspěšnému pořadu Uvolněte se,prosím!, který vysílá ČT1. Mimo herectví a moderování se také věnuje publicistice, režii, podnikání a dabingu. Zahrál si například ve filmech a seriálech: Spalovač mrtvo, Slaměný klobouk, Dívka na koštěti, Drahé tety a já, Bouřlivé víno, Jak se budí princezny, Arabela, Křtiny, Pan Tau, Černí baroni, Královský slib, Mazaný Filip, Gympl nebo 3 sezóny v pekle.

Panu Krausovi jsem psal 20.4.2010, v dopise sem posílal jednu fotografii a ofrankovanou obálku. Dne 13.5.2010 jsem obdržel podepsanou fotografii.

Adresa:
Pan
Jan Kraus

Divadlo Ponec
Husitská 24a/899
130 00 Praha 3

Radim Fiala

10. května 2010 v 21:45 | T.N.R |  Autogramy
Radim Fiala
Radim Fiala se narodil 9.1.1971 v Brně. Vystudoval konzervatoř a v roce 1993 úspěšně zakončil studia na JAMU obor činoherní herectví. První angažmá dostal v divadle Husa na provázku, kde působil celých čtrnáct let. V roce 2006 odchází do Prahy. Objevil se ve filmech a seriálech: Prosté krutosti, Stůj, nebo se netrefím, Tmavomodrý svět, Četnické humoresky, Prachy dělaj člověka, Tobruk nebo Alma. Do širšího podvědomí diváků se, ale dostal díky roli Dr. Hanáka v seriálu Ordinace v růžové zahradě.


Autogram Radima Fialy jsem získal výměnou. Moc děkuji!

Reklama

9. května 2010 v 21:42 | T.N.R |  Články
Nechci tu dělat reklamu na tento produkt a ani nejsem zastáncem reklamních konceptů co lákají lidi na mnohdy nesmyslné věci, ale tato reklama mě upoutala. Nikoli tím co nabízí, ale nápadem - samotným zpracováním, hudbou a vtipem jakým byla tvořena. Samy posuďte a ruku na srdce nekoukalo by se na reklamu líp pokud by byli tvořeny tímto stylem?

Natalia Tena

7. května 2010 v 23:40 | T.N.R |  Autogramy
Natalia Tena celým jménem Natalia Gastiain Tena se narodila 12.11.1984 v Londýně ve Velké Británii.
Natalia Tena
 Rodič pocházeli ze Španělska a proto Natalia krom angličtiny bravurně ovládá i španělštinu. Od dětství měla velké sklony k umění, hrála na klavír, housle, harmoniku, byla fascinována malířstvím a cirkusem. Rozhodování co v životě chce dělat bylo víc než jasné, Natalia se zapsala na internátní uměleckou školu Bedales v Hampshiru. Zde začala hrát pozemní hokej, studovala francouštinu a herectví. Láska k Thalii jí naplno učarovala a tak zářila na nejednom školním představení. První roli získala v roce 2000 v seriálu Doctors. Ovšem opravdovou slávu a pozornost na sebe upoutala rolí Nymfadory Tonksové ve filmu Harry Potter a Fénixův řád. Roli údajně získala díky komické situaci, kdy na konkurz dorazila na kole, udýchaná a vyčerpaná před zraky štábu zakopla o stůl a židli. Natalia se začal překotně omlouvat a David Yates tak našel svou Nymfadoru jak vystřiženou z knižní předlohy J.K.Rwlingové. Roli Tonksové stárnila i v pokračování Harry Potter a Princ dvojí krve a Harry Potter a Relikvie smrti, který je rozdělen do dvou dílů. Dále se objevila ve filmech: Jak na věc, Show začíná, Lezione 21 nebo Womb.

Natalia Tena
Natalii Tena jsem posílal dopis 20.1.2009 se dvěma fotografiemi, obálkou s adresou a jednou mezinárodní odpovědkou. Dne 7.5.2010 jsem obdržel obě fotografie podepsané a věnované:)

Adresu bohužel nevím, jelikož jsem si jí nezapsal.

Marek Ztracený

7. května 2010 v 23:01 | T.N.R |  Autogramy
Marek Ztracený
Marek Ztracený se narodil 26.2.1985 v Železné Rudě. Od dětství se věnuje skládání písní, hraje na klavír a na dalších šest hudebních nástrojů. Vystudoval konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze se zaměřením na skladbu. Písnička Ztrácíš odstartovala jeho kariéru a poukázala na jeho velký talent, s touto písní zabodoval i v Polsku kde vyhrál na hudebním festivalu PBS Bank Carpathia Festival Rzeszow v kategorii zpěv a nejlepší píseň. Debutové album Ztrácí, bylo jedním z nejočekávanějších roku 2008. V roce 2009 vydal zatím své poslední album Pohledy do duše.

Markovi Ztracenému jsem psal 20.4.2010, spolu s dopisem jsem posílal dvě fotografie a ofrankovanou obálku s adresou. 7.5.2010 jsem obdržel obě mé fotografie odepsané a jednu přidanou od Marka s věnováním.

Adresa:
Marek Ztracený
Marek Ztracený
Silver Sound Management
Palackého 1
110 00 Praha 1


Leona Machálková

7. května 2010 v 22:58 | T.N.R |  Autogramy
Leona Machálková
Leona Machálková se narodila 24.5.1967 ve Zlíně. Ve Zlíně také navštěvovala základní školu a gymnázium, od dětství se věnovala zpěvu, hře na housle a recitaci básní. V roce 1985 až 1990 studovala na FF UP v Olomouci, obor český jazyk a dějepis. Byla členkou skupin Damiján a Znamení dechu, se kterými vystupovala po nejrůznějších festivalech a klubech. V roce 1991 se stává členkou v Semaforu, kde působí čtyři sezóny. Moderuje v rádiu Evropa 2 a v České televizi uvádí pořad Telerezonance. Od roku 1993 pozvolna začíná působit v muzikálech West Side Story 1993 - 1994, Jesus Christ Superstar 1994 - 1995, Draculovi 1995 - 1999, dále pak Monte Cristo, Les Miserables nebo Angelika . V roce 1996 vydává své první album s názvem Leona, o dva roky později veleúspěšné cd Film a Muzikál, kterého prodala více jak 90tisíc nosičů. Doposud vydala šest sólových alb a jednu kompilaci svých největších hitů. Velice zdatně se uplatnila i v dabingu, svůj hlas propůjčila krásné Esmeraldě v kresleném filmu Walta Disneyho Zvoník u Matky boží.

Autogram Leony Machálkové jsem získal výměnou. Maruško děkuju.

Změna

4. května 2010 v 13:07 | T.N.R |  Články
                    Změna je život, změna je AVATAR.
Pořád ještě mě nepustila euforie z Avataru a teď co mám film doma na DVD tak je to snad ještě horší :), tak jsem se rozhodl pro změnu vzhledu blogu. Snad je to k lepšímu a bude se Vám nová tvář Esperanzi líbit, každopádně je to změna:)

Veronika Freimanová

4. května 2010 v 12:13 Autogramy
Veronika Freimanová
Veronika Freimanová se narodila 24.9.1955 v Praze. V dětství se věnovala baletu a toužila stát se herečkou. Již při studiích na Státní konzervatoři hostovala v Činoherním klubu, kde poté byla i ve stálém angažmá. Svůj herecký talent poprvé předvedla v seriálu Kamarádi z roku 1971. Do podvědomí diváků se dostala především rolí vychovatelky Hanky ve filmu Sněženky a machři. Doposud si zahrála ve více jak 80 filmech, seriálech nebo inscenacích. Svou hereckou paletu má velice rozmanitou, od rolí princezen, učitelek, vychovatelek až po maminky, tety nebo starostky. Vidět jí můžete například: Jen si tak trochu písknout, O chudém králostvíčku, O ptáku Ohniváku, Nefňukej, Veverko!, Žebrácká opera, Drákulův švagr, Četnické humoresky, Ideální manžel, Snowboarďáci, Rafťáci, Hraběnky nebo v seriálu Vyprávěj. Veronika Freimanová je patronkou Linky proti rakovině prsou a občanského sdružení LUKA.

Paní Freimanové jsem posílal dopis s jednou fotografií a ofrankovanou obálkou s mou adresou 13.4.2010. Dne 4.5.2010 jsem obdržel svou fotografii s autogramem a věnováním a přidanou fotografii s autogramem od paní Freimanové.

Adresa:
Veronika Freimanová
Paní
Veronika Freimanová

Divadlo bez zábradlí
Jungmanova 31
110 00 Praha 1

Pomoc

4. května 2010 v 8:33 Články
Moc Vás všechny prosím o pomoc, dostal jsem od kamarádky tuto fotografii s autogramem, ale vůbec netuším kdo to je. Děkuji za každou pomoc k identifikaci:)
???