Září 2010

Pomoc

14. září 2010 v 0:45 | T.N.R |  Autogramy
Prosím o pomoc.
Má kamarádka pro mě získala tyto krásné autogramy. Musím smeknout poklonu, jelikož vím jaké trauma musela prožít když si šla o podpisy říct:). Zdeňka je sice člověk živelný, ale v tomhle směru je naprosto bázlivá. Za dobu co se známe sem jí nepřiměl aby mě šla alespoň za herci po představení doprovodit, natož aby si řekla řekla sama o autogram. Víc než krásně mě překvapila a nejvíc svou statečností:). Bohužel na podpis-kartě krom Veroniky Nové nepoznám kdo jsou ostatní herci. Pokud by někdo z Vás věděl prosím napište:), děkuji.
???

Omluva

11. září 2010 v 23:01 | T.N.R |  Články
Delší dobu se zde nic nedělo a mohli za to dva živly :). První: Operátor dodávající mé internetové spojení měl nějaké problémy a tudíž jsem byl na pár dní odříznut od světa a to naprosto. Druhá: upřímně se musím přiznat, že jsem tak trochu své stránky a autogramy zanedbával, neposílal dopisy/emaily a nechodil na kulturně kulturní věci:). Tak se moc ospravedlňuji a znovu nabírám dech pro autogramy :). Tomáš

Krystýna Maléřová a Matyáš Valenta

11. září 2010 v 22:33 | T.N.R |  Autogramy
Matyaš Valenta
Krystýna Maléřová
Matyáš Valenta se narodil 21.7.1996 v Praze. Již ve čtyř letech stál před kamerou, účinkoval v reklamě a na svém kontě jich má více než 30. Objevil se také v roztančeném spotu pro TV Nova Novamba, zde si jeho nadání všiml nejeden režisér. První roli získal v seriálu Zdivočelá země poté Redakce, menší roli stvárnil ve filmu Rafťáci, Loupežníci, Maharal - Tajemství talismanu, Kája a Zabi, O království z nudlí a štěstí bez konce nebo v nekonečném seriálu Ulice, kde jej můžete vidět do dnes. I přes velkou pracovní vytíženost zvládá věnovat se svým koníčkům: klavír, flétna nebo tenis. Do budoucna plánuje studium na DAMU.

Krystýna Maléřová se narodila 1.5.1985 v Rožnově pod Radhoštěm. Již od dětství navštěvovala folklórní a dramatické kroužky, velmi ráda tančila a zpívala. Rozhodnutí studovat na Janáčkově konzervatoři v Ostravě dramatický obor bylo víc než jasné. Po zdárném zakončení studia odešla do stálého angažmá Těšínského divadla v Českém Těšíně, kde působí dodnes. První menší filmovou roli získala ve filmu Bathory. Větší příležitost dostala až v roce 2008 ve filmu Absurdistán, kde stvárnila hlavní ženskou roli. Na TV obrazovce jí můžeme také spatřit v nekonečném seriálu Ulice.

Oba krásné autogramy jsem získal od Janičky:), moc děkuji a vůbec si to nezasloužím!