Listopad 2010

Ashton Kuchter

16. listopadu 2010 v 22:03 | T.N.R |  Autogramy
Po dlouhé době jsem měl ve schránce obálku z Ameriky. Obrovské nadšení však vystřídalo zklamání.
 Pravdou sice je, že jsem ani žádnou odpověď nečekal od dané hvězdy, jen sem to prostě zkusil.Takže tak trochu to potěšilo, každopádně jsem získal neofrankovanou americkou známku a to je asi na tom to nejlepší:). Ashton Kutcher je velkou hvězdou, to beze sporu a jako velké hvězda používá PP a tak jsem se i já stal  jedním z držitelů jeho sice krásné fotky, ale s autogramem PP:) 
Pokud by i tak někdo chtěl Ashtonu napsat adresa je uvedená níže.
Fotku posílat nemusíte, obě se mě vrátili nepodepsané. Dopis jsem odesílal 14.9.2010 a dne 16.11.2010 jsem obdržel odpověď.

Adresa:
Ashton Kutcher
Untitled Entertainment
1801 century Park E.
Suite 700
Los Angeles
CA 900 67
USA

Ladislav Boháč

16. listopadu 2010 v 7:35 | T.N.R |  Autogramy
Ladislav Boháč
Ladislav Boháč se narodil 14.4.1907 v Uherským Brodě profesoru gymnázia Antonínu Boháčovi a Karolíně Boháčové. Když Antonín Boháč dostal stipendium na tříletý pobyt v Německu a ve Francii odstěhovala se Karolína i se synem ke svému otci do Lišic u Čáslavi a po dvou letech se natrvalo odstěhovala do Prahy. Ladislav navštěvoval gymnázium v Křemencově ulici, zde také učil jeho otec a chodili jsem i J, Voskovec a J. Werich. Milan Svoboda divadelní režisér a profesor francouzštiny v Ladislavovi probudil lásku k divadlu a doporučil ho na konzervatoř. Po zdárném zakončení gymnázia šel nejen na konzervatoř, ale i na přání otce na práva. Po seznámení s Vladimírem Gamzou odešel z obou škol a šel do angažmá v jeho Uměleckém studiu. Bohužel Gamza po čase zemřel a studio se rozpadlo, Ladislav Boháč přechází do Moderního studia Jiřího Frejky a poté do Národního divadla. První filmovou zkušeností byla Extáze z roku 1932, velice rychle se stal vyhledávaným hercem pro svůj mužný vzhled a příjemný hlas. Za svou hereckou kariéru si zahrál ve více jak  70 filmech, například:  Lidé na kře, Hlídač č.47, Cech panen kutnohorských, Lízino štěstí, Madla zpívá Evropě, Sobota, Únos, Jan Hus nebo Ohnivý máj. V roce 1949 se stává ředitelem Národního divadla a pracoval také jako režisér činohry a opery. Roku Po druhé světové válce rolí ubývá a proto se více věnuje divadlu. Posledním filmem je Jakub z roku 1976.  Roku 1953 byl z funkce odvolán, ale ještě několik let v Národním divadle hrál, později přešel do Divadla Za branou. Ladislav Boháč zemřel 4.7.1978 v Praze.

Jiří Zonyga a Ivan Vodochodský

15. listopadu 2010 v 15:33 | T.N.R |  Autogramy
Jiří Zonyga
Jiří Zonyga narozen 7.9.1964 v Lanžhotu. Původní profesí dřevorubec, poté řidič kamiónu. 1. června roku 2008 se stal prvním vítězem soutěže X-Faktor na TV Nova. Od 31. srpna 2010 můžete Jiřího Zonygu spatřit na prknech divadla Kalich v muzikálu Robin Hood v roli Malého Johna. 

Ivan Vodochodský se narodil 26.6.1963 v Praze. Od osmé třídy ho to táhlo k divadlo a toužil být hercem, bohužel díky důsledné rozmluvě s tatínkem se jeho cesta prodloužila a nastoupil do učení. V hotelu Alcron se učil nejprve číšníkem, po půl roce byl však přeřazen na kuchaře. Studium zdárně zakončil a stal se odborníkem na studenou a mezinárodní kuchyni. Poté však šel zkusit přijímačky na DAMU, ale bohužel neúspěšně. Nastoupil tedy na vojenskou službu. Po návratu byl zaměstnán jako zástupce šéfkuchaře studené kuchyně, kamarádi ho však přemluvili a tak šel do svého prvního angažmá v Divadle Vítězného Února. V roce 1989 se oženil a založil rodinu, opustil divadelní spolek a nastoupil jako vedoucí v soukromém hotelu, zde vydržel rok. Než došel ke kýženému úspěchu a splnění si snu prošel spousty profesemi, od poradce přes gastronomii, dovozcem textilu, prodejcem kancelářského nábytku až po dovozce zábavné pyrotechniky nebo prodejcem koberců. K pyrotechnice měl velice kladný vztah a tak založil svou vlastní firmu Flash in Stars, která dnes patří mezi první tři nejlepší firmy v republice na realizaci komponovaných ohňostrojů s hudebním
Ivan Vodochodský
 doprovodem, mimo jiné se také zabývá pořádáním firemních večírků, multimediálních akcí a pořádání koncertů. Před kameru se dostal díky svému kamarádovy Karlu Holasovi, který ho dotlačil na kamerové zkoušky moderátora Prima jízdy. V Prima jízdě vydržel dva roky, pak mu bylo nabídnuto moderovat pořad Mňam aneb Prima vařečka. Zde natočil 397 dílů a po osobních neshodách s programovou šéfovou ukončil spolupráci.Působil také na rádiu Frekvence 1 nebo v muzikálu Krysař a Galileo. V současné době můžete Ivana vidět v pořadu Rady ptáka Loskutáka a v divadle Kalich v muzikálu Robin Hood v roli slepého skřeta. 

Oba autogramy jsou získané osobně po představení muzikálu Robin Hood, díky svým kamarádům, kteří mě vzali sebou:)


Nový vzhled stránek

15. listopadu 2010 v 12:48 | T.N.R |  Články
Po dlouhém váháním změnit vzhled stránek jsem se konečně rozhoupal a opustil svět fantazie Avataru. Celkem dlouho jsem přemýšlel jakou cestou se pustit a jak nově pojmout svůj blog. Vzhledem k tomu, že design neměním často a spíše setrvávám u daného tématu delší dobu, chtěl jsem něco trvalejšího, co by mě za pár dní neprovokovalo změnit. Myslím, že daný záměr se mě povedl a u kombinace dřeva a živlu ohně mohu zůstat zas na nějaký ten měsíc. Nebo ne?! :)