Červenec 2012

Martin Kraus

24. července 2012 v 8:59 | T.N.R |  Autogramy
Martin Kraus se narodil 22.3.1983 v Praze. Vystudoval Strojní průmyslovou školu v Příbrami. Martina to vždy táhlo k herectví a tak šel studovat na brněnskou JAMU. Svou první filmovou příležitost dostal roku 2000 v dobrodružné fantasy Dračí doupě. Objevil se také v nekonečném seriálu Ulice, větší příležitost dostal od režiséra Zdeňka Zelenky v pohádce Kouzla králů. Pod taktovkou Zelenky se objevil ve filmu Kanadská noc a v seriálu Ach, ty vraždy! Dále si zahrál v dalším nekonečném seriálu Cesty domů a v seriálu Čapkovy kapsy. Od roku 2011 je ve stálém hereckém souboru Divadla na Vinohradech. Na scéně tohoto divadla můžete Martina Krause spatřit v inscenaci Apartmá v hotelu Plaza v roli hotelového poslíčka.
Dopis Martinu Krausovi jsem posílal spolu se třemi fotografiemi a zpáteční ofrankovanou obálkou. Dne 23.7.2012 jsem obdržel všechny fotografie podepsané a s věnováním.

Ondřej Novák

19. července 2012 v 9:58 | T.N.R |  Autogramy

Ondřej Novák
se narodil 30.8.1985 v Praze. Vystudoval činoherní herectví na DAMU, studium absolvoval v DISKU mj. rolemi Kryštofa ve hře Na flámu nebo Cestovatele ve hře Svět kolem ní, za absolventskou sezónu 08/09 obdržel cenu Jiřího Adamíry. Nyní studuje na Karlově univerzitě žurnalistiku. Vystupuje v Eliadově knihovně Divadla Na zábradlí v inscenacích Slyšet hlasy a Pravý inspektor Hound a v inscenaci Mesiáš na prknech Divadla Čertovka. Všechny hry jsou repertoárem Divadla Na Hraně, což je soubor založený v roce 2009 studenty a čerstvými absolventy DAMU, který se zaměřuje na současnou dramatiku i původní tvorbu s úmyslem stát se osobitou divadelní platformou nejmladší umělecké generace. Ondřej Novák je také v uměleckém souboru v divadle Letí. Vídat jste Ondřeje mohli na televizní obrazovce v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnil Davida Šohájka. Dále si zahrál ve filmech: Runway, Tajemství dešťového pokladu, Kouzla králů, Případ nevěrné Kláry, Lidice nebo v pohádce Micimutr.

Dopis Ondřeji Novákovi jsem odesílal spolu s dvěma fotografiemi a zpáteční ofrankovanou obálkou. Dne 18.7.2012 jsem obdržel obě fotografie podepsané a věnované, přidanou jednu fotografii od Ondry a krásný dopis :)