Říjen 2012

Roman Vojtek

26. října 2012 v 10:52 | T.N.R |  Autogramy
Roman Vojtek se narodil 14.4.1972 ve Vsetíně. Zpívání jej bavilo od malička, přesto však vystudoval SOU obor mechanik-seřizovač obráběcích strojů a linek. Zpěv mu však nedal spát a tak se rozhodl zkusit štěstí na brněnské JAMU obor muzikálové herectví. Na JAMU byl přijat hned na první pokus. Již během studií působil v Městském divadle Brno a zde také získal své první angažmá. V roce 1996 byl nominován na Cenu Thálie, za roli ve West Side Story. V pražských divadlech ztvárnil role v muzikálech Pomáda, Monte Cristo, Vlasy, Noc na Karlštejně, Jack Rozparovač a jiné. V roce 2006 byl opět nominován na Cenu Thálie za roli v muzikálu Producenti. První práci před kamerou získal v roce 1998 v pohádce Jak přišel kovář k měchu. Dále si například zahrál ve filmech a seriálech: Dvojrole, Babylon, Trapasy, Ulice, Svatba na bitevní poli, Vyprávěj, Peklo s princeznou, Líbáš jako Bůh nebo ve volném pokračováním Líbáš jako ďábel. Dále se také věnuje moderování a dabingu, je spolumajitelem dabingového studia v Brně a provozovatelem divadelního G-studia.

Autogram Romana Vojtka pro mě získala má úžasná kamarádka, moc děkuji!

Jana Hubinská

19. října 2012 v 10:15 | T.N.R |  Autogramy
Jana Hubinská se narodila 7.6.1964 v Bratislavě na Slovensku. Vystudovala herectví na VŠMU v Bratislavě, již během studií hostovala například na Malé scéně Slovenského národního divadla. Od roku 1985 až 1988 působila v Divadle Ružinov. Dále byla v angažmá v DGTJ, ale především v divadle Astorka Korzo. Roku 1986 se poprvé objevila před kamerou v televizním filmu Modrá zelená zóna. Dále jste Janu mohli spatřit ve filmech seriálech: Fontána pre Zuzanu 2, Zdivočelá země, Princezna a chuďas, Strážce Duší, Pupendo, Experti, Děti noci, Ženy mého muže nebo Proč bychom se netopili. Na svém kontě má i role v muzikálech a v zahraničním filmu, například: Exit 2, Zima nebo Caribik.
Autogram s věnováním Jany Hubinské pro mě získal tatínek. Děkuji!

Kardinál Dominik Jaroslav Duka

18. října 2012 v 9:54 | T.N.R |  Autogramy
26.4.1943 se v Hradci Králové narodil Dominik Jaroslav Duka. Vyrůstal v rodině vojáka z povolání. Absolvoval školu vzdělávací v HK, v roce 1960 maturoval na Gymnáziu J. K. Tyla. Dalších studií musel zanechat, byla mu z kádrových důvodů zakázána. V letech 1960 až 1962 pracoval v hradecké továrně ZVÚ, zde se vyučil strojním zámečníkem. V roce 1962 až 1964 absolvoval základní vojenskou službu a poté se vrátil na své pracoviště. V roce 1965 byl po všelijakých průtazích přijat na studia na Cyrilometodějské bohoslovecké fakultě v Litoměřicích. 5. ledna 1968 tajně vstoupil do dominikánského řádu, jež byl na území tehdejšího Československa zakázán a přijal řadové jméno Dominik. 6.1.1969 skládá čestné sliby. 22.6.1970 přijímá kněžské svěcení a pět let působí v duchovní správě v pohraničních oblastech pražské arcidiecéze. 7.1.1970 složil slib v dominikánském řádu. Roku 1975 mu byl odňat státní souhlas k duchovní správě a Duka pracuje patnáct let jako rýsovač v továrně Škoda - Plzeň. I přesto se věnoval duchovní činnosti, tajně, ale za to intenzivně. Začeš byl v roce 1981 odsouzen za trestný čin maření státního dozoru nad církvemi. Patnáct měsíců byl vězněn v Plzni na Borech. Po revoluci se již mohl naplno a otevřeně věnovat svému poslání. Jeho práce a poslání bylo odměňováno nejrůznějšími řády a postupy až na nejvyšší. 6.1.2012 byl svatým otcem Benediktem XVI. jmenován kardinálem Církve svaté.

Autogram pro mě získala teta v Českých Budějovicích na Země živitelce. Moc děkuji!

Lukáš Pavlásek

17. října 2012 v 11:53 | T.N.R |  Autogramy
Lukáš Pavlásek se narodil v Humpolci. Žil tam jenom dva týdny v porodnici, protože pak ho odvezli sanitkou do Prahy, kde od té doby bydlí. Chodil na základní školu a na Střední knihovnickou školu. Dlouho dobu pracoval na IT oddělení provozu v pojišťovně, kde dával dopisy do krabic. Lidi začínal bavit po hospodách jako hospodský komik. V roce 2005 šel na konkurz do pořadu Na stojáka a stal se i barovým komikem. V současnosti vystupuje jako standup komik po klubech a divadlech v celé republice, hraje v divadle, filmu a televizi, píše texty k písním a postupně začíná vydávat své básně a povídky.
Čerpáno z oficiálních stránek Lukáše Pavláska: http://lukaspavlasek.cz/

Autogram Lukáše Pavláska jsem získal osobním setkáním 9.10.2012 v divadle Alfa v pořadu Petra Jančaříka Nečekaný dýchánek.

Eva Holubová

16. října 2012 v 8:15 | T.N.R |  Autogramy
Eva Holubová se narodila 7.3.1959 v Praze. Již při studiu na gymnáziu se věnovala divadlu, učinkovala v několika amatérských souborech. Po maturitě si prošla několik zaměstnání, než ji přijali v roce 1981 na DAMU. V tomtéž roce si poprvé zahrála ve studentském snímku Tomáše Vorla "To můj Láďa" a ve svém prvním celovečerním filmu Kopretiny pro zámeckou paní. Studia na DAMU úspěšně složila roku 1985, prošla si několika avantgardními scénami. Namátkou Studio Bouře nebo Mimóza. Po roce 1989 účinkovala v Divadle Na tahu a od roku 1995 až 2002 byla členkou souboru v Divadle Na zábradlí. V součastné době hostuje v několika pražských divadlech, například v divadle Kalich, ve hře Baronky, se Zuzanou Bydžovskou. S Janem Krausem vystupuje v zájezdové talk schow "Co jinde neuslyšíte" . Eva Holubová hrála ve více jak šedesáti filmech, seriálech a inscenacích, např. Čas sluhů, Čarodějka, Bubu a Filip, Pelíšky, Čas dluhů, Ene bene, Pupendo, Na psí knížku, Čert ví proč, Účastníci zájezdu nebo ve filmu Líbáš jako Bůh. Oficiální stránky Evy Holubové jsou:www.evaholubova.wbs.cz.

Autogram paní Holubové jsem získal osobně po představení hry Druhý břeh v Měšťanské besedě Plzeň 14.10.2012.

Zuzana Bydžovská

15. října 2012 v 9:19 | T.N.R |  Autogramy
Zuzana Bydžovská se narodila 10.10.1961 v Mostě. V jedenácti letech debutovala ve filmu Přijela k nám pouť a po ukončení studia na Státní konzervatoři v Praze dostává angažmá v divadle Na zábradlí. Zuzana se díky svému hereckému talentu stává jednou z nejobsazovanějších televizních hereček. Hrála ve více jak šedesáti filmech a seriálech, například: Ten svetr si nesvlíkej, Ohnivé ženy, Sněhová královna, Kytice, Knoflíkáři, Voděnky, Hraběnky, Gympl nebo Venkovský učitel.

Autogram paní Bydžovské jsem získal osobním setkáním po představení hry Druhý břeh v Měšťanské besedě Plzeň 14.10.2012.