Jakub Prachař a Vojtěch Dyk

12. června 2013 v 8:42 | T.N.R |  Autogramy
Jakub Prachař se narodil 30.8.1983 v Praze. Narodil se do herecké rodiny a tak se dalo předpokládat, že i on se vydá ve stejných šlépějích. Studuje Katedru alternativního a loutkového divadla na DAMU. Již ve třinácti letech hrál na divadelních prknech v Divadle Komedie ve hře Maska. Velice brzy na sebe upoutal pozornost nejen režisérů, ale i diváků pro svůj příjemný vzhled, hlas a talent. Doposud se objevil ve více jak dvaceti filmech a seriálech, například: Ze života pubescentky, Rodinná pouta, Milenci a vrazi, Ulice, Boháč a chudák, Bazén, Horákovi, Kukačky, Sněženky a machři po 25 letech, O bílé paní, Děti noci nebo v seriálu Vyprávěj. Jakub je také jedním z členů úspěšné kapely Nightwork.


Autogram Jakuba Prachaře jsem získal osobně před představením hry Federer - Nadal v plzeňském Divadle Alfa 10.6.2013.


Vojtěch Dyk se narodil 23.7.1985 v Praze. V roce 1999 navštěvuje dětský soubor Ty-já-tr, který má domovskou scénu v divadélku Radar, zde také získává první herecké zkušenosti. Absolvuje pražské Gymnasium Arabská a je přijat na Konzervatoř Jaroslava Ježka v oboru zpěv a na DAMU obor činohra, volí DAMU. Do širšího povědomý diváků se dostal rolí Tomáše Schindlera v seriálu Letiště, dále si například zahrál v seriálech a filmech: Velmi křehké vztahy, Tři životy, X Mix, Kriminálka Anděl nebo Ďáblova lest. Je členem skupiny Nigtwork a T.O.P. Dream Company. Od února 2008 je členem činohry Národního divadla.


Autogram Vojty Dyka jsem získal již dříve osobním setkáním na koncertě Vojtěch Dyk & B-Side Band Agrotec tour 2012 12.11.2012 v Plzni v Měšťanské besedě.


Teď už mě chybí na fotografii jen autogram od Františka Soukupa, a to bude asi velký oříšek:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama