Leden 2015

Roman Zach

23. ledna 2015 v 10:33 | T.N.R |  Autogramy
Roman Zach se narodil 13.6.1973 v Ústí nad Labem. Vystudoval Střední průmyslovou školu v Děčíně. Jeho další kroky vedly na pražskou DAMU, tu si prodloužil na osm let, odmítl jít na vojnu. DAMU nakonec nedokončil a přijal angažmá v Činoherním klubu, zde působil do roku 2004. Prošel také Národním divadlem, Dejvickým divadlem nebo Činoherním studiem v Ústí nad Labem. Před kamerou se poprvé objevil v televizním filmu O Šedivákovi v roce 1995. Dále si zahrál ve filmech a seriálech, například: Přízraky mezi námi, Nikdo neměl diabetes, Černí andělé, Únos domů, Redakce, Hop nebo trop, Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Letiště, Expozitura, Pouta, Ženy v pokušení, Cesty domů, Nevinné lži nebo Fair Play. V současné době je hercem na volné noze, krom herectví se věnuje moderování a skládání hudby pro film i divadlo.Autogram s věnováním Romana Zacha jsem získal osobním setkáním 13.1.2015 před divadlem Radka Brzobohatého.

Heidi Janků

21. ledna 2015 v 9:11 | T.N.R |  Autogramy
23.11.1962 se ve Vítkovicích narodila Heidi Janků, vlastním jménem Heidi Hantlová. Přišla do rodiny muzikálně založené a tak nebylo divu, že i Heidi se vydala touto cestou, maminka vyučovala hru na violoncello a tatínek na pozoun a dechové nástroje. Od první třídy navštěvovala lidovou školu umění, dále byla členkou pěveckého sboru a hrála na klavír. Začínala s klasickým repertoárem a v době, kdy studovala na gymnáziu, se začala věnovat moderní hudbě. Zde se i zrodila její první kapela, kterou dala dohromady se svými kamarády. Postupně založila ještě několik kapel, ale po nějaké době všechny bez většího úspěchu zanikly. Výraznějším posunem bylo působení s kapelou Proměny. Zlom v její kariéře přišel o pár let později s kapelou Proto, kde se již zpěvu začala věnovat naplno. V roce 1982 se pouští na sólovou dráhu, doprovázená kapelou Supernova. Na svém kontě má přes 14 vydaných desek a 4 kompilace. Kromě zpěvu se také věnuje moderování přehlídek, různých společenských akcí nebo moderování pořadů. V současné době ji můžete vídat na TV Barrandov v eroticky laděném pořadu Intim Night.
Autogram s věnováním Heidi Janků jsem získal osobním setkáním 13.1.2015 v Divadle Radka Brzobohatého v Praze.

Linda Rybová

19. ledna 2015 v 8:55 | T.N.R |  Autogramy
Linda Rybová se narodila v Praze 15.10.1975. Na pražské konzervatoři vystudovala herectví a balet. Působila v divadle Komedie nebo divadle Pod Palmovkou, v současné době ji můžete spatřit v Divadle Radka Brzobohatého. První roli získala v hudebním rodinném filmu Radovana Urbana Můj přítel d´Artagnan, dále si zahrála ve filmech a seriálech, například: Žabí princ, Jaké vlasy má Zlatovláska, Proces, Anička s lískovými oříšky, O Nesytovi, Ex offo, Bazén, Kytice, Ordinace v růžové zahradě, Letiště, Trapasy, El Paso, Přešlapy, Cesty domů, Slečna Flintová nebo Kriminálka Staré Město 2. Za roli ve filmu Jana Svěráka "Tmavomodrý svět" byla nominována na Českého lva za vedlejší ženskou roli.Autogram s věnováním Lindy Rybové jsem získal osobním setkáním před Divadlem Radka Brzobohatého v Praze 13.1.2015

Michal Novotný

12. ledna 2015 v 8:19 | T.N.R |  Autogramy
11.4.1979 se v Kolíně narodil Michal Novotný. Při studiích gymnázia mu jeden z jeho profesorů, jež si všiml jeho velkého talentu, doslova vnutil myšlenku stát se hercem. Nikdy dříve Michal o herectví neuvažoval, ale dal na radu profesora a šel studovat pražskou DAMU, jež úspěšně absolvoval. Od roku 2002 až do současnosti je ve stálém angažmá Divadla na Vinohradech. První filmovou roli si zahrál v televizním filmu Otec neznámý aneb Cesta do hlubin duše výstrojového náčelníka. Dále si zahrál ve filmech a seriálech, například: Místo nahoře, Mazaný Filip, Snowboarďáci, Non Plus Ultras, Ordinace v růžové zahradě, Vy nám taky, šéfe!, Tobruk, Kriminálka Anděl, Proč bychom se netopili, Doktor od jezera hrochů, Ach, ty vraždy!, Muži v naději, Život je ples, Labyrint nebo ve filmu Něžné vlny.

První autogram jsem dostal. Druhý autogram i s věnováním Michala Novotného jsem získal osobním setkáním v Měšťanské besedě v Plzni.

Kristýna Kociánová, Ladislav Ondřej

9. ledna 2015 v 9:35 | T.N.R |  Autogramy
11.3.1985 se v Novém Jičíně narodila herečka Kristýna Kociánová. V Ostravě vystudovala Janáčkovu konzervatoř. Své první angažmá získala v Divadle Petra Bezruče v Ostravě, zde působila dva roky, poté v roce 2005 přijala nabídku do Klicperova divadla v Hradci Králové. V roce 2014 odchází do Prahy a je herečkou na volné noze. První filmovou roli získala v roce 2002 v televizním filmu Bůh ví …., dále si zahrála ve filmech a seriálech: Trosečníci, Ordinace v růžové zahradě, Proč bychom se netopili, Helena, Ententýky nebo v seriálu Případy 1. oddělení. Dále se věnuje moderování, v roce 2009 moderovala Snídani s Novou, dabingu a práci v rozhlase.Ladislav Ondřej se narodil 24.7.1991 v Praze. Hraní se věnuji již od pěti let, zprvu natáčel reklamní spoty a až později byl obsazován do filmů a seriálů. První roli získal v roce 2002 ve filmu Perníková věž, dále si zahrál ve filmech a seriálech: Šťáva, Van Helsing, Hop nebo trop, Restaurace U Prince, Ordinace v růžové zahradě, Nemoc, Účastníci zájezdu, Trapasy, Na Vlastní nebezpečí, Kriminálka Anděl, Bathory, Probudím se včera nebo Příběh kmotra. V roce 2003 si zahrál ve filmu Most, kde ztvárnil hlavní dětskou roli, jež byl roku 2004 nominován na Oscara v oblasti krátkých hraných filmů.

Irena Máchová

7. ledna 2015 v 8:06 | T.N.R |  Autogramy
5.9.1981 se v Praze narodila Irena Máchová. Po ukončení povinné školní docházky šla studovat na gymnázium. Po úspěšném odmaturování se rozhodla pro studia na DAMU. Již během studií, která zakončila v roce 2007, si zahrála v řadě filmů a seriálů. První role přišla v roce 2003 v televizním filmu PF77, dále následovaly role ve filmech a seriálech, například: Redakce, To nevymyslíš, Panic je na nic, Ordinace v růžové zahradě, Účastníci zájezdu, Letiště, Horákovi, O život, Rudý baron, Přešlapy, Proč bychom se netopili, Život je ples nebo Poslední výkřik.

Andrea Černá

5. ledna 2015 v 8:52 | T.N.R |  Autogramy
Andrea Černá se narodila 13.1.1977 v Karlových Varech. Studovala na pražské Státní konzervatoři obor hudebně - dramatický, již během studií přijala angažmá v Divadle J.K.Tyla v Plzni, kde působí dodnes. Zde doposud ztvárnila přes více jak 40 rolí, od komediálních až po charakterní. Svou první filmovou roli získala již v roce 1994 v pohádce Zdeňka Trošky Princezna ze mlejna. Dále si zahrála například ve filmech a seriálech: Řád, Prima sezona, Manželská tonutí, Facka, Princezna ze mlejna 2, Kameňák 2, Ordinace v růžové zahradě 2, 10 způsobů lásky, Comeback nebo v televizním filmu Cizí příběh. V minulosti hostovala v Divadle na Fidlovačce a spolupracuje s rozhlasem.