Duben 2015

Anna Julie Slováčková

13. dubna 2015 v 7:57 | T.N.R |  Autogramy
Anna Julie Slováčková se narodila do umělecké rodiny, maminka je známá herečka a moderátorka Dagmar Patrasová a tatínek saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Není proto divu, že i kroky Aničky vedly k umění. Již od čtyř let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se pod vedením prof. Věry Svárovské učila hře na klavír a u Jany Durczákové se věnovala zpěvu. Skvělou průpravu také měla v pořadech své maminky, kde vystupovala. Za zmínku stojí podotknout, že propůjčila hlas již legendárnímu Krtečkovy od výtvarníka Zdeňka Milera. V současné době studuje na Pražské konzervatoři a do budoucna plánuje studium na FAMU v oborech režie nebo scenáristiky nebo herectví na DAMU. V roce 2012 působila jako moderátorka v pořadu KiWi Junior na TV Barrandov, se svou kamarádkou založila youtube kanál Sushi Clips CR a od roku 2014 účinkuje v divadle Hybernia v muzikálu Sněhová královna, kde ztvárňuje hlavní postavu Gerdy.


Autogram s věnováním Anny Julie Slováčkové jsem získal osobním setkáním po představení muzikálu Sněhová královna v divadle Hybernia v Praze 29.3.2015.

David Gránský

3. dubna 2015 v 10:07 | T.N.R |  Autogramy
David Gránský se narodil 11.3.1992 ve Znojmě. Již od dětství tíhnul k muzice a herectví, ve školce nechyběl na žádné z besídek a na základce rád bavil spolužáky. V roce 2008 se zúčastnil soutěže X Factor, kde se probojoval až do samotného finále. Vystudoval Pražskou konzervatoř obor herectví. První roli získal v roce 2009 v seriálu Vyprávěj, poté nasledovaly filmy a seriály: Bastardi 2, Gympl s (r)učením omezeným, Kameňák 4, Doktoři z Počátků a Kameňák 5. Kromě herectví se věnuje moderování a samozřejmě zpěvu. V současné době můžete Davida spatřit v Divadle Hybernia v muzikálu Sněhová královna, kde ztvárňuje postavu Kaye.Autogram Davida Gránského jsem získal osobním setkáním po představení muzikálu Sněhová královna v Divadle Hybernia v Praze 29.3.2015.

Ryan Carnes

2. dubna 2015 v 8:18 | T.N.R |  Autogramy
Nejen že bylo 1.4.2015 aprílové počasí, ale i pošta. Autogram, jež jsem měl ve schránce, si ke mě razil cestu 7 let. Již jsem s ním už vůbec nepočítal a v sešitě odeslaných dopisů jsem jej měl přeškrtnutý červeným fixem (to znamená, že odpověď nedorazí). Překvapením byl už jen fakt, že obálka byla z USA, zahraničním hercům už moc dopisy s žádostí o autogram nepíšu. Respektive poslední jsem poslal před třemi roky.


6.12.1982 se v Illinois v USA narodil Ryan Carnes. Úspěšně absolvoval univerzitu Duke, již během studií se projevovaly jeho umělecké sklony, především ty hudební. Patřil do univerzitní kapely "Duke University Marching Band". K hudbě se přidává i touha hraní a tak v roce 2002 se poprvé objevil před kamerou v seriálu Kriminálka Miami. Větší pozornosti se dočkal v seriálu Zoufalé manželky, v tom samém roce (2004) přijímá roli v seriálu General Hospital a natáčí komedii Eating Out. Dále si například zahrál ve filmech a seriálech: Námořní vyšetřovací služba, Kriminálka New York, Volání krve, Sběratelé kostí, Pán času, Closer, Surfařská akademie, Útočiště hrůzy, Obchod z Barstow, Phantom, The nebo Megazkrat: Smrtící výpadek. I nadále se věnuje hudbě a spolupracuje s různými hudebníky.


Dopis s žádostí o autogram, fotografiemi, mezinárodní odpovědkou a se zpětnou obálkou jsem Ryanu Carnesovi odesílal 18.9.2008. Dne 1.4.2015 přišla odpověď. Bohužel adresu, kam jsem dopis zasílal, jsem si nepoznamenal.

Hana Zagorová

1. dubna 2015 v 9:56 | T.N.R |  Autogramy
Hana Zagorová se narodila 6.9.1946 v Petřkovicích u Ostravy, v letech 1977 - 1985 vyhrála devětkrát Zlatého slavíka. Na svém kontě má přes 50 vydaných desek solových, duetů nebo výběrů a přes 750 písniček. Hanka si zahrála i ve filmu Trhák, kde spolu s Josefem Abrhámem vytvořili hlavní postavy. V muzikálu Mona Lisa, prozměnu ztvárnila Caterinu de´ Gherardini v Divadle Broadway.Autogramy s věnováním Hany Zagorové jsem dostal, děkuji :)