Ryan Carnes

2. dubna 2015 v 8:18 | T.N.R |  Autogramy
Nejen že bylo 1.4.2015 aprílové počasí, ale i pošta. Autogram, jež jsem měl ve schránce, si ke mě razil cestu 7 let. Již jsem s ním už vůbec nepočítal a v sešitě odeslaných dopisů jsem jej měl přeškrtnutý červeným fixem (to znamená, že odpověď nedorazí). Překvapením byl už jen fakt, že obálka byla z USA, zahraničním hercům už moc dopisy s žádostí o autogram nepíšu. Respektive poslední jsem poslal před třemi roky.


6.12.1982 se v Illinois v USA narodil Ryan Carnes. Úspěšně absolvoval univerzitu Duke, již během studií se projevovaly jeho umělecké sklony, především ty hudební. Patřil do univerzitní kapely "Duke University Marching Band". K hudbě se přidává i touha hraní a tak v roce 2002 se poprvé objevil před kamerou v seriálu Kriminálka Miami. Větší pozornosti se dočkal v seriálu Zoufalé manželky, v tom samém roce (2004) přijímá roli v seriálu General Hospital a natáčí komedii Eating Out. Dále si například zahrál ve filmech a seriálech: Námořní vyšetřovací služba, Kriminálka New York, Volání krve, Sběratelé kostí, Pán času, Closer, Surfařská akademie, Útočiště hrůzy, Obchod z Barstow, Phantom, The nebo Megazkrat: Smrtící výpadek. I nadále se věnuje hudbě a spolupracuje s různými hudebníky.


Dopis s žádostí o autogram, fotografiemi, mezinárodní odpovědkou a se zpětnou obálkou jsem Ryanu Carnesovi odesílal 18.9.2008. Dne 1.4.2015 přišla odpověď. Bohužel adresu, kam jsem dopis zasílal, jsem si nepoznamenal.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama