Říjen 2015

Sandra Nováková

26. října 2015 v 8:41 | T.N.R |  Autogramy
15.4.1982 se v Praze narodila herečka Sandra Nováková. Již od dětství se věnovala herectví a zpěvu. Působila v Dismanově rozhlasovém souboru a pravidelně se objevovala na televizní obrazovce. Svou první roli získala již v deseti letech v televizním filmu Shapirovy rukopisy. Velkou příležitost získala v seriálu Bylo nás pět, kde se svým bratrem Adamem Novákem vytvořili jedny z hlavních postav. Nebylo divu, že svá studia směřovala k filmu. Vystudovala Pražskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický. Doposud si zahrála ve více jak třiceti filmech a seriálech, například: Drákulův švagr, Eliška má ráda divočinu, Kytice, Miláček, Ordinace v růžové zahradě, Sůva z nudlí, Pusinky, Vy nám taky, šéfe!, Soukromé pasti, Veni, vidi, vici, Protektor, Školní výlet nebo v seriálu Neviditelní. Na prknech co znamenají svět hostovala například v Divadle pod Palmovkou, Divadle Rokoko, v A Studiu Rubín nebo se svým pořadem Barování působí v Malostranské besedě.

Autogram Sandry Novákové jsem získal osobním setkáním v Praze na Černém Mostě 22.10.2015.

Gabriela Hyrmanová

12. října 2015 v 9:33 | T.N.R |  Autogramy
Herečka Gabriela Hyrmanová se narodila 18.11.1967 v Pardubicích. K herecké dráze se dostala díky kamarádce své maminky, jež ji i se svou dcerou vzala na konkurz. Stala se vyhledávanou dětskou herečkou, a to i v zahraničí. Herectví ji však v pubertě přestalo naplňovat a tak jej zanechala, vydrželo jí to však jen do konce gymnázia. Začala hrát v amatérském divadle a započala studia na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Od té doby se herectví věnuje naplno, zahrála si například ve filmech a seriálech: Lístek do památníku, Bouřlivé víno, Zralé víno, Žiletky, Drákulův švagr, Budu a Filip, Tři králové, Mrtvej brouk, Andělská tvář, Kameňák, Eden, Horákovi, Hezké chvilky bez záruky nebo v seriálu Proč bychom se netopili.


Autogram Gabriely Hyrmanové jsem získal osobně na slavnostním otevření restaurace In Loco 24.9.2015. Musím podotknout, že Gabriela má naprosto nádherné velké oči!

Anife Ismet Vyskočil Hassan

6. října 2015 v 14:00 | T.N.R |  Autogramy
12.3.1974 se v Ludogorii v Bulharsku narodila Anife Ismet Vyskočil Hassan. Původně vystudovala biotechnologickou školu a má vzdělání přes PC techniku. V roce 1995 poprvé navštívila Českou republiku, ale natrvalo zde zůstala až o rok později, kdy autobus směřující do Německa zastavil na natankování a Anife se dál prostě jet nechtělo. Další souhrou náhod, jež dokáže napsat jen sám život, se seznámila se svým prvním manželem hercem Ivanem Vyskočilem. Na prknech co znamenají svět poprvé stanula v roce 1999 ve hře Tanec mezi vejci. Ve stejném roce založila taneční školu Orientálního tance. Působila v divadle Metro, měla několik vlastních pořadů, například Šílená Anife na rádiu F1 nebo Trafika na TV Nova. Krom divadla se věnuje charitativním akcím, má svou kavárnu Avenue by Anife v Praze, v roce 2015 vydala kuchařku To jsem já, Anife - jídlo, pití, cestování, nejedná se však o klasickou kuchařku, ale krom receptů je knížka obohacena o spoustu krásných fotografií nejen z cest, vtipných historek, ale i zajímavostech o místech, z nichž recepty pochází. V tomtéž roce slavnostně otevřela restauraci In Loco v Rybné ulici v Praze.Autogram s věnováním od Anife jsem získal při slavnostním otevření restaurace In Loco 24.9.2015. Anife byla naprosto úžasná, svá, milá a usměvavá! Moc děkuji za příjemný večer, krásná setkání a vtipné popisky k fotkám v knížce To jsem já, Anife.


Pokud chcete někomu udělat radost k vánocům nebo jen tak a nebo i sami sobě, vřele doporučuji koupit si kuchařku od Anife! Budete víc než příjemně překvapení a potěšíte jak svou kulinářskou tak čtenářskou duši!