Anife Ismet Vyskočil Hassan

6. října 2015 v 14:00 | T.N.R |  Autogramy
12.3.1974 se v Ludogorii v Bulharsku narodila Anife Ismet Vyskočil Hassan. Původně vystudovala biotechnologickou školu a má vzdělání přes PC techniku. V roce 1995 poprvé navštívila Českou republiku, ale natrvalo zde zůstala až o rok později, kdy autobus směřující do Německa zastavil na natankování a Anife se dál prostě jet nechtělo. Další souhrou náhod, jež dokáže napsat jen sám život, se seznámila se svým prvním manželem hercem Ivanem Vyskočilem. Na prknech co znamenají svět poprvé stanula v roce 1999 ve hře Tanec mezi vejci. Ve stejném roce založila taneční školu Orientálního tance. Působila v divadle Metro, měla několik vlastních pořadů, například Šílená Anife na rádiu F1 nebo Trafika na TV Nova. Krom divadla se věnuje charitativním akcím, má svou kavárnu Avenue by Anife v Praze, v roce 2015 vydala kuchařku To jsem já, Anife - jídlo, pití, cestování, nejedná se však o klasickou kuchařku, ale krom receptů je knížka obohacena o spoustu krásných fotografií nejen z cest, vtipných historek, ale i zajímavostech o místech, z nichž recepty pochází. V tomtéž roce slavnostně otevřela restauraci In Loco v Rybné ulici v Praze.Autogram s věnováním od Anife jsem získal při slavnostním otevření restaurace In Loco 24.9.2015. Anife byla naprosto úžasná, svá, milá a usměvavá! Moc děkuji za příjemný večer, krásná setkání a vtipné popisky k fotkám v knížce To jsem já, Anife.


Pokud chcete někomu udělat radost k vánocům nebo jen tak a nebo i sami sobě, vřele doporučuji koupit si kuchařku od Anife! Budete víc než příjemně překvapení a potěšíte jak svou kulinářskou tak čtenářskou duši!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 7. října 2015 v 22:47 | Reagovat

Moc gratuluji ke krásnému autogramu a cennému věnování, jež hned tak někdo mít nebude, zdali někdy vůbec. Moc by mě zajímali popisky, jež ti Anife do knížky k fotografiím vepsala, ale jak tě již delší dobu zde z blogu znám asi je nezveřejníš viď? Soudě dle soukromých dopisů cos od osobností dostal v dřívější době ( jj jsou tu i tací co tvé příspěvky celé čtou, pamatují si a nekoukají jen na krásné fotografie s autogramy :)  ).

2 sabča sabča | Web | 11. října 2015 v 16:15 | Reagovat

blahopřeju k podpisu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama