Červenec 2016

Aňa Geislerová

25. července 2016 v 8:35 | T.N.R |  Autogramy
17.4.1976 se v Praze do rodiny výtvarnice a japanologa narodila Aňa Geislerová. Po dokončení základní školy se rozhodla pro dráhu hereckou a začala studium na pražské konzervatoři. Konzervatoř však nedokončila. Od čtrnácti se profesionálně v italském Miláně věnovala modelingu, bohužel bez zásadního prosazení. V roce 1990 přišla první nabídka zahrát si ve filmu od Ondřeje Trojana Pějme píseň dohola a o rok později ve filmu Requiem pro panenku Filipa Renče přichází kýžený úspěch. Aňa se dostává do širšího povědomí diváků a hledáčků režisérů. Stává se nejobsazovanější českou herečkou, na svém kontě má více jak 70 filmů a seriálů. Například: Přítelkyně z domu smutku, Princezna Fantaghiró 2 a 3, Jízda, Válka barev, Výchova dívek v Čechách, Kuře melancholik, Kytice, Výlet, Mazaný Filip, Sklapni a zastřel mě, Soukromé pasti, Anděl Páně, Letiště, Medvídek, Divnolásky, Občanský průkaz, Nevinnosti, Vrásky z lásky, Líbánky, Pohádkář, Polednice nebo v novinkové pohádce Anděl Páně 2. Za herecký výkon ve filmech Návrat idiota (1999), Želary (2003), Štěstí (2005) a Kráska v nesnázích (2006) získala prestižní ocenění Český Lev.






Autogram s věnováním Aňi Geislerové pro mne získali kamarádi na Filmovém festivalu v Karlových Varech. Moooc děkuji, pánové.

Leona Machálková

22. července 2016 v 7:37 | T.N.R |  Autogramy
Leona Machálková se narodila 24.5.1967 ve Zlíně. Ve Zlíně také navštěvovala základní školu a gymnázium, od dětství se věnovala zpěvu, hře na housle a recitaci básní. V roce 1985 až 1990 studovala na FF UP v Olomouci, obor český jazyk a dějepis. Byla členkou skupin Damiján a Znamení dechu, se kterými vystupovala po nejrůznějších festivalech a klubech. V roce 1991 se stává členkou v Semaforu, kde působí čtyři sezóny. Moderuje v rádiu Evropa 2 a v České televizi uvádí pořad Telerezonance. Od roku 1993 pozvolna začíná působit v muzikálech West Side Story 1993 - 1994, Jesus Christ Superstar 1994 - 1995, Dracula 1995 - 1999, dále pak Monte Cristo, Les Miserables nebo Angelika. V roce 1996 vydává své první album s názvem Leona, o dva roky později veleúspěšné CD Film a Muzikál, kterého prodala více jak 90 tisíc nosičů. Doposud vydala šest sólových alb a jednu kompilaci svých největších hitů. Velice zdatně se uplatnila i v dabingu, svůj hlas propůjčila krásné Esmeraldě v kresleném filmu Walta Disneyho Zvoník u Matky boží.



Autogram s věnováním Leony Machálkové pro mě získali moji kamarádi, velice děkuji :).

Jitka Asterová

18. července 2016 v 9:29 | T.N.R |  Autogramy
7.12.1959 se v Praze narodila Jitka Asterová. Od mládí se věnovala krasobruslení a atletice, byla členkou dětské lední revue. Jako absolventka gymnázia šla na Lidovou konzervatoř, ze které přestoupila na DAMU. Po úspěšném ukončení DAMU v roce 1985 hostovala v Činoherním klubu, v divadle Rokoko a v Divadle Ungelt. S kamerou se poprvé seznámila v roce 1977 ve filmu Hop - a je tu lidoop. Dále si například zahrála ve filmech a seriálech: Samorost, Já nejsem já, Veselé Vánoce přejí chobotnice, Jak básníkům chutná život, Pan Tau, Chlapci a chlapi, Vesničko má středisková, Čas sluhů, Trhala fialky dynamitem, Šakalí léta, Ulice, To nevymyslíš!, Vratné lahve, O mé rodině a jiných mrtvolách, Ententýky, Nevinné lži nebo V.I.P. vraždy. Kromě hereckého umu je vyhledávanou moderátorkou nejrůznějších společenských akcí a různých talkshow. Od roku 2002 až 2011 spolupracovala s rádiem Frekvence 1, kde měla svůj autorský pořad "Sexy život". V současné době můžete Jitku Asterovou spatřit v inscenacích Monology vagíny nebo Tělo v Intimním divadle Bláhové Dáši nebo na TV Barrandov v pořadu Prominenti.




Autogram Jitky Asterové jsem získal osobním setkáním na Václavském náměstí 12.7.2016.

Lucie Černíková

15. července 2016 v 8:17 | T.N.R |  Autogramy
Lucie Černíková se narodila 19.12.1982 v Rakovníku. V Rakovníku vystudovala gymnázium a poté šla na studium pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor zpěv u profesorky Virginie Walterové. Poprvé se na prknech co znamenají svět představila divákům v muzikálu Kráska a zvíře, dále například působila v muzikálech: Za zvuků hudby, West Side Story, Zasněná romance, Les Misérables nebo Sliby chyby. V současné době můžete Lucku spatřit na prknech divadla SEMAFOR. Svou první roli získala v roce 1999 v televizní pohádce Silák a strašidla, dále si zahrála ve filmech a seriálech, například: Peklem s čertem, Společník, 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, Ordinace v růžové zahradě, 100+1 princezna, Sůva z nudlí, Horákovi, Tři životy, Trapasy, Cukrárna, Cesty domů, Méďové na cestách nebo v seriálu V.I.P. vraždy.


Autogram Lucie Černíkové jsem získal osobním setkáním 12.7.2016 na afterparty po skončení benefičního galavečeru k 70. narozeninám Vlastimila Harapese "A tančím dál"