Květen 2017

Filip Trojovský

18. května 2017 v 9:00 | T.N.R |  Autogramy
16.3.1982 se narodil sportovec, trenér, model, moderátor a herec Filip Trojovský. Ke sportu měl již od mala velmi blízko, od roku 1987 až 1997 byl členem Sokolu Brno1 ve sportovní gymnastice, zde byl několika násobný mistr republiky. O rok později se stal členem SK Karate Global Brno, sportovní karate-zápas, zde získal titul vícemistr republiky a vícemistr evropského poháru v Dánsku. Od roku 2002 byl členem SK Arena Brno v oblasti kick-box. Opět se stal vícemistrem republiky, vítěz turnaje Cech Open 2005 a mistr Evropy v čínském boxu z roku 2005. Nebylo tedy divu, že na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně vystudoval obor tělesné výchovy a sportu, zde roku 2005 získal akademický titul bakalář. Vletech 2006 - 2007 byl členem Alligators Brno, extraliga amerického fotbalu. 2012 až 2013 se věnoval workoutu, což je silová gymnastika s vlastní vahou těla o čemž byla i jeho diplomová práce na MU-Fakultě Sportovních Studií, obor edukace bezpečnostních složek. Od listopadu roku 2013 začal s crossfitem spolu s Michalem Mičkou a Michalem Velkovem. I na tomto poli je velice úspěšným a umisťuje se na stupních vítězů. Do podvědomý široké veřejnosti se dostal v roce 2005 díky reality show Big Brother vysílané na TV Nova. Zde skončil na třetím místě. Téhož roku natočil reklamní kampaň pro německou mlékárnu Müller a získal epizodní roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Zahrál si také v několika divadelních představeních, například v Top Gun Show, kde hrál spolu s Karlem Frýdem, jež byl spoluhráčem z reality show Big Brother. V současné době se převážně věnuje sportovní a trenérské aktivitě.


Autogram Filipa Trojovského s úžasným věnováním jsem dostal jako narozeninový dárek. Mooooc děkuji :) !!!

Naďa Konvalinková

5. května 2017 v 8:21 | T.N.R |  Autogramy
Naďa Konvalinková se narodila v Praze 18.4.1951. Na své dětství vzpomíná velice nerada, po velice bouřlivém rozvodu rodičů skončila v deseti letech i se svou sestrou Ljubou v dětském domově. Po roce se podařilo babičce vybojovat si holky do vlastní péče a Naďa s Ljubou mohly plně rozvíjet své nadání. Naďa milovala divadlo, a tak bylo více než jasné, jakým směrem se její životní cesta bude ubírat. Po úspěšném absolvování pražské DAMU prožila tři roky v plzeňském Divadle J. K. Tyla, poté se stala členkou Městských divadel pražských, zde do dnes působí jako host v benefici Květy Fialové "Fialové Květy Štěstí". Před kamerou se poprvé objevila ve studentském filmu Iluze z roku 1969. Od té doby účinkovala ve více než 180 filmech, seriálech a inscenacích, například: Ženy v ofsajdu, Honza málem králem, Prázdniny pro psa, Šéfe, to je věc!, Psohlavci, My holky z městečka, O hloupé havířce, Příliš hlučná samota, Bylo nás pět, Lotrando a Zubejda, Kouzelný měšec, Četnické humoresky, Šmankote, babičko, čaruj!, Andělská tvář, Obsluhoval jsem anglického krále, Jak se krotí krokodýli, Líbáš jako Bůh, Vyprávěj, Cukrárna nebo v seriálu O mé rodině a jiných mrtvolách.

Autogram Naďi Konvalinkové jsem získal osobním v dubnu 2017.

Jitka Smutná

3. května 2017 v 8:13 | T.N.R |  Autogramy
Herečka Jitka Smutná se na rodila 16.4.1952 v Praze. Zprvu chtěla jít ve šlépějích svého tatínka novináře, ale nakonec nyla silnější Thálie. Úspěšně absolvovala herectví na pražské DAMU, své první angažmá získala ve Východočeském divadle v Pardubicích. V roce 1976 ji do Ostravského divadla zlákal režisér a herec Jan Kačer, zde působila až do roku 1990 kdy se vrátila do Prahy a to do Národního divadla. Hostovala / hostuje také v Divadle Na prádle, v Řeznickém divadle nebo v Divadle Palace. V současné době je ve stálém angažmá v Městských divadlech pražských. Svou první roli získala v roce 1973 ve filmu Milenci v roce jedna, dále si zahrála ve filmech a seriálech, například: Konec semestru, Filip, Kluci z bronzu, Sedm hladových, Dva lidi v ZOO, Lhát se nemá, princezno!, Kocourkov, Mandragora, Návrat idiota, Otesánek, Kouzla králů, Hodinu nevíš ...., Doktor od jezera hrochů, Tři bratři, Každý milion dobrý nebo ve filmu Úkryt v zoo.

Autogram Jitky Smutné jsem získal osobním setkáním v dubnu 2017.